השקעות אלטרנטיביות

דירת יוקרה בבטומי
הכסף עובד בשבילך

יוקרתי, נוף פנורמי, על חוף הים, בריכה על הגג, חדר כושר, לובי מפואר, ליד מרכז הקניות הגדול - מיקום מנצח, שכירות של 8%-15% לשנה, החל מ-37,000$

רוצים להגשים את החלום? השאירו פרטים ונחזור אליכם

Citron Residence Batumi

השקעה אקסקלוסיבית - דירות בוטיק במיקום מנצח

פרויקט יוקרתי, במרכז החדש של העיר, 150 מטר מחוף הים וממרכזי הבידור והקניות.

בניגוד לרבים מהקומפלקסים הענקיים שבהם מאות או אלפי דירות עם בעיות ניהול והשכרה עצומות, ב- CITRON כ- 150 דירות בלבד, פרויקט בוטיק!

הדירות מרוהטות ומאובזרות להשכרה ברמה גבוהה מסוף השנה.
הבניין מנוהל בשיטת Hands-off אין התעסקות עם שוכרים, אין התעסקות בתחזוקה ואין מיסוי בחו”ל.
מה יש?
שקט נפשי וצפי עליית ערך גבוהה (6% לשנה בשנים האחרונות!)
מכפילים את הכסף ב6 שנים!
איפה זה ואיפה השקעה בארץ?

רוצים להגשים את החלום? השאירו פרטים

למה דווקא בטומי - גאורגיה?

פרויקט סיטרון - דירות יוקרה בבטומי

רוכשים דירה בבנין יוקרתי בבטומי, במרכז החדש של העיר, במרחק 5 ד’ הליכה מחוף הים ומרכזי הבידור והקניות הגדולים של העיר. בניגוד לרבים ממלונות הדירות הענקיים שבהם אלפי דירות שמייצרות בעית ניהול והשכרה עצומות, בבנין CITRON מדובר על כ150 דירות בלבד – שמחציתן כבר מכורות. הבנין נמצא כרגע לקראת סיום השלד והוא אמור להיות מרוהט ומוכן להשכרה בסוף 2021. משלמים מחצית במועד הרכישה והיתרה בתשלומים עד סוף 2022!. מתחילים לקבל שכירות בסוף 2021! כך שהשכירות משלמת את תשלום הרכישה האחרון! רושמים הערת אזהרה ומעבירים כספים בהתאם לשלבי הבניה, באמצעות נאמן ישראלי. הדירות בבנין מנוהלות בשיטת Handsoff על ידי חברת הניהול. אין התעסקות עם שוכרים, אין התעסקות בתחזוקה, ואין מיסוי בחו”ל. מה מקבלים? התחייבות של היזם לשכירות של 8% בשנה ראשונה, צפי שכירות בין 15% ויותר לשנה לאחר מכן, וצפי לעליית ערך גבוהה (לפני הקורונה – מחירי נדל”ן דומה עלו בין 6-10% לשנה!). אפשרות למכירת הנכס בכל עת. והכל בחוזה מראש.
איפה זה ואיפה השקעה בבאר שבע?!!!

אני מעוניין לקבל עוד פרטים!

השקעה אקסקלוסיבית - דירות בוטיק במיקום מנצח

למה דווקא עכשיו? הזדמנות הקורונה

למרות שגיאורגיה נחשבת למדינה ירוקה, ובטומי קיבלה את התואר של אחד מהיעדים הבטוחים לתיירות בשנת 2020, הקורונה גרמה לירידה הגיונית בתיירות הנכנסת. קבלנים לא התחילו פרוייקטים מתוכננים ואילו אחרים, כדי לסיים את הבניה הנדרשת לעונת התיירות הבאה, ולמכור את דירות הנופש במהלך הבניה, הורידו מעט את מחירי הדירות בכ-4%.
ההערכה היא שעם שוך הקורונה, ב2021 ו/או ב2022, המחירים יקפצו בחדות עקב הביקוש. הצפי הוא חזרה לעליית מחירי הנדל”ן לתיירות בהתאמה לכ 6% בשנה.
עובדה זו מייצרת הזדמנות רבתי למשקיעים בדירה לטווח של יותר משנתיים.

מה יוצא לך מזה? שקט נפשי והרבה הכנסות

כולם יודעים שבכל השקעה יש סיכון. וזה כשמדובר בתקופה שאין בה קורונה. כשיש קורונה רבים הופכים לנרפים ולא מזהים את ההזדמנויות הנכונות גם אם הן עוברות מול עיניהם. אבל ידוע שרבים התעשרו דווקא כשניצלו הזדמנויות בתקופות משבר. זוכרים את “להשקיע כשהדם ברחובות” של וורן באפט?

אז לנו יוצא לנצל הזדמנות עכשיו, בקורונה, עם שקט נפשי יוצא מן הכלל בתקופת המשבר. עם רווח נאה. תשואה דו ספרתית ישר לבנק בתקופת משבר זה לא משהו שהולך ברגל. אין פה סיכוני מט”ח, או סיכוני יזמות (הבנין כבר עומד על תילו). אין תחזוקה. מדובר בלרכוש דירה מניבה עם התחייבות לשכירות. בכלכלה צצומחת. קרוב לישראל. מחיר כניסה ותשלומים נוחים.. עם נאמן מפקח שדואג לנו. עם מיסוי נמוך.  אין הרבה השקעות כאלה.

מי אנחנו ולמה כדאי שנכיר?

בעיקר בגלל הניסיון שלנו והמודל שמנחה אותנו בבחירת השקעות.

ל – Handsoff צוות מנוסה שמאחוריו מאות השקעות מוצלחות בחו”ל – ואחד הבעלים, טוביה “נדלנומטר” מרמרלי הינו בוחן השקעות נדל”ן עבור מוסדות וקבוצות משקיעים גדולות.

אנחנו מתאימים לך את ההשקעה. לכל אחד יש מאפיין ייחודי משלו. בעינינו, הרבה יותר חשוב שתישן טוב בלילה, מאשר שתרוויח אחוז נוסף. אנחנו ב-Handsoff  פיתחנו יחד עם ה”נדלנומטר”, את מודל ההשקעות המשולבות, שבמרכזו נדל”ן ללא התעסקות (נדל”ת, בשפת ה”נדלנומטר”). מודל זה מאפשר לנו לתת לך, המשקיע, מגוון אפשרויות השקעה שהמשותף לכולן הוא שקט נפשי, ללא התעסקות ועם תשואה גבוהה.  

השקעות אלטרנטיביות

מה הלקוחות מספרים עלינו?​

אני מעוניין לקבל עוד פרטים!

אנחנו עושים הכל למען השקט הנפשי שלך

Handsoff אינה מוכרת יחידות השתתפות בהשקעות ואין באמור לעיל משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרויות השקעה. כל האמור לעיל הינו בכפוף לתקנון וכללי ההשקעה הספציפית שיפורטו בפגישה במשרדיה. יודגש כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן ו/או הבטחה להצטרפות להשקעה כלשהי. כל העיסקאות המוצגות באתר זה הינן משום דוגמאות בלבד להשקעות עבר. Handsoff אינה אחראית או ערבה בשום צורה שהיא להחזר הקרן למשקיעים ו/או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?