רוצים תשואה של שתי ספרות וראש שקט?
משקיעים בהלוואה לקרן לרכישת נכסים במצוקה

מדובר על שיטת השקעה בנדל"ן שנותנת למשקיעים תשואה של שתי ספרות ושינה טובה בלילה ומנתקת לחלוטין את הקשר בין נדל"ן לבין התעסקות אינסופית – אין התעסקות עם שוכרים, אין התעסקות עם מט"ח, אין מיסוי בחו"ל.
אף אחד לא יוריד בשבילכם את מחירי הדירות או יעלה את הריבית בבנק.

מה כן יעזור לכם להשיג הכנסה של עוד כמה אלפים לחודש?

השקעה בהלוואה לקרן בריטית הרוכשת נכסים במצוקה, עם בטוחת נדל"ן ראשונה בלונדון (הנכסים הנרכשים) ונאמן המפוקח ע"י משרד האוצר הבריטי. ההשקעה ללא התעסקות וסיכוני מט"ז, מניבה תשואה בת 2 ספרות עם אקזיט תוך 24-36 חודשים. והכל בחוזה מראש.

מה אומר ה"נדלנומטר" על ההשקעה הזו?

כל היתרונות בהשקעה בהלוואה לקרן לרכישת נכסים במצוקה

עקב הרגולציה הישראלית לא ניתן להציע ולהציג תנאים ספציפיים ליותר מ – 35 ניצעים. כדי לתת הצעה, החוק דורש מאיתנו לוודא את כשירות הלקוח להשקעה, 
ורק אז, למסור פרטים על פי בקשתו, ובפגישה מסודרת. אפשר בזום לאחר מילוי וחתימת טופס בקשה כאן בקישור.

איך הקרן שבה אנחנו משקיעים מרוויחה?

הקרן בה אנו משקיעים מתמחה ברכישת נכסים במחירים נמוכים בכ- 40% בממוצע ממחיר הנכסים בלונדון. מדובר בנכסים שבעליהם במצוקת החזר משכנתא. לרוב, בעלים של נכסים מהסוג הזה מוכרים לקרן במחירים נמוכים ממחיר השוק מכיוון שאינם רוצים לספוג פגיעה בדירוג האשראי שלהם או עיקול על ידי הבנק. בעלי הנכסים מעדיפים לספוג ירידה בשווי תמורת קבלת מזומן במהירות. עקב הקורונה, קיימים כיום יותר נכסים מהסוג הזה.

 

ייחודה של הקרן הוא במהירות בה היא פועלת – מהירות שיוצרת החזר ורווחיות גבוהים. תוך חצי שנה מקניית הנכס היא עושה עליו "פליפ" ומרוויחה עליו באיזור ה – 30% רווח. מדי שנה היא עושה "פליפ" לעשרות נכסים.  בשנה היא עושה על הכסף שלנו כ-60% ויותר.

מה הבטחונות להשקעה?

הקרן רוכשת נכסים קיימים במחיר נמוך ומוכרת אותם במחירי השוק. הבטוחות שלנו, המשקיעים, הם הנכסים הנרכשים. רמת הבטחון בהשקעה גבוהה מאד, מכמה סיבות:

1. ערך הנכסים הממושכנים אלינו גבוה בלפחות 30%  מערך ההלוואה, ואנחנו – הנושה הראשון. אין בנק בתמונה.

2. המודל העסקי: בשנתיים היא עושה 4 עסקאות על הכסף שלוותה – או כ-120% רווח. קל להחזיר מזה תשואה דו ספרתית.

3. הקרן עושה זאת כבר 5 שנים ויש לה נסיון רב ורקורד מוכח. בנוסף, הנאמן (המפוקח ע"י השלטונות), שמחזיק את הבטוחה מטעמנו אצלו, מפקח על הקרן בשוטף, ואחראי לממש את הבטוחה ולהחזיר את הכסף והריבית למלווים.

למה דווקא עכשיו?

הקורונה הקצינה את עוצמת המצוקה של בעלי נכסים במצוקת פירעון המשכנתא ויש יותר הזדמנויות, ויותר טובות.  הקרן זקוקה ליותר מזומנים כדי לרכוש את ההזדמנויות המזוהות. הברון רוטשילד ווורן באפט כבר אמרו: "הכי טוב להשקיע כשהדם ברחובות". זה מה שהקרן עושה – ואנחנו מצטרפים אליה.

מה יוצא לך מזה?

גם ישנים טוב בלילה וגם מקבלים  תשואת שתי ספרות ישר לחשבון הבנק. הכל ידוע מראש, ורשום בחוזה. משלמים פחות מיסים ומרוויחים יותר כסף. טוביה "נדלנומטר" מרמרלי שבעצמו משקיע בקרן, ביצע אופטימיזצית מס למשקיע הישראלי, כך שנשלם רק 15% על הרווחים ובישראל בלבד. בקיצור, בהשקעות איתנו יש בטחון גדול. זו לא תחזית. יש וודאות והכל בחוזה.

מי אנחנו ולמה כדאי שנכיר?

בעיקר בגלל הניסיון שלנו והמודל שמנחה אותנו בבחירת השקעות. ל – Handsoff צוות מנוסה שמאחוריו מאות השקעות מוצלחות בחו"ל – ואחד הבעלים, טוביה "נדלנומטר" מרמרלי הינו בוחן השקעות נדל"ן עבור מוסדות וגופים פיננסים גדולים.

אנחנו מתאימים את ההשקעה לך, המשקיע. לכל אחד יש מאפיין ייחודי משלו, בעינינו, הרבה יותר חשוב שתישן טוב בלילה, מאשר שתרוויח אחוז נוסף. אנחנו ב-Handsoff  פיתחנו יחד עם ה"נדלנומטר", את מודל ההשקעות המשולבות, שבמרכזו נדל"ן ללא התעסקות (נדל"ת, בשפת ה"נדלנומטר"). מודל זה מאפשר לנו לתת לך, המשקיע, מגוון אפשרויות השקעה שהמשותף לכולן הוא שקט נפשי, ללא התעסקות ועם תשואה גבוהה. 

על מודל ההשקעות המשולבות של HANDSOFF

בהשקעות הנדל"ת שלנו אנו משלבים בין היתרונות של רכישה יחידנית ורכישה קבוצתית וכך מצמצמים את הסיכונים למינימום ההכרחי ומספקים הגנה מירבית להשקעת הלקוח. בשיטה זו, אתם זוכים בהשקעות בטוחות.

במקום לפעול על פי תחזית, אני פועלים במסגרת חוזית ואישית. לאחר חתימת חוזה ישיר בין המשקיע למוכר, שלו צוות מיומן לתפעול הנכס בצורה אופטימלית, נרשם הנכס בטאבו.

השכירות או התשואה אינן מבוססות על תחזית אלא מעוגנות בחוזה הראשוני שנחתם , וניתן לאכיפה באמצעות רשויות החוק.

בנוסף, במרבית ההשקעות אנו מצליחים להגיע עם המוכר לאפשרות "אקזיט" שבה קונה המוכר בחזרה (אופציית "Buy Back") את הנכס במחיר ידוע מראש ומוסכם עוד בחוזה הראשוני. כך, גם ענין ה"אקזיט" הוא ברור ומוגן ולא תצטרך לעסוק בו בעצמך. ההשקעה שאנו מציעים כאן היא השקעה בטוחה משולבת אופטימלית, במבנה דמוי חוב, עם כללים ותשואות ברורים מראש, ללא הפתעות. מה שנחתם הוא מה שתקבל. בדיוק של אגורה. ההשקעה המשולבת האולטימטיבית היא כמובן הלוואה. כדוגמת ההלוואה המוצגת לך כאן. וגם אנחנו כאן. ללוות אתכם בתהליך הבחירה וההחלטה.

HANDSOFF - השקעות משולבות עם 6 שכבות הגנה

מה הלקוחות אומרים עלינו?

אנחנו עושים הכל למען השקט הנפשי שלך

info@handsoff.co.il
03-560-40-60

הפרסום לעיל מהווה הצגה כללית בלבד. משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע בקרן יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") אשר ינוהל על פי סדר פנייתם לחברה. ההשקעה תעשה באמצעות מספר מצומצם של משקיעים כמותר על פי חוק ניירות ערך, התשכ"ח- 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות בנאמנות") לאור האמור, ההשקעה בתיווך וסיוע Handsoff אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות בנאמנות וכל חומר פרסומי אודותיה לא אושר על ידי רשות ניירות ערך בישראל במסגרת תשקיף. פרטי ההשקעה המלאים ותנאיה יחשפו אך ורק במסגרת הליך המשא ומתן, בו יחשפו מספר מצומצם של משקיעים פוטנציאליים בהתאם להוראות חוק ניירות ערך לכלל המידע ביחס להשקעה ותנאיה ורק המשקיעים שיבחרו על ידי Handsoff בהליך המשא ומתן יוכלו לקחת חלק בהשקעה. Handsoff וכן הפועלים מטעמה אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק ביעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית הוא דוגמא בלבד ולא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. ההשקעה בקרן טומנת בחובה סיכויים, כמו גם סיכונים בקשר עם כספי ההשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. בקבלם החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לקבל ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות ומיסוי הכרוכות בביצוע ההשקעה

 
טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?