השקעות אלטרנטיביות
איך להשיג תשואה גבוהה במינימום סיכון?
משקיעים בהלוואה לרכישת נכסים במצוקה, עם בטוחת נדל"ן בלונדון

רוצים להרוויח? השאירו פרטים ונדבר

מה יעזור לכם להשיג הכנסה של עוד כמה אלפים לחודש?

שיטת השקעה בנדל"ן שנותנת תשואה גבוהה ושינה טובה בלילה ומנתקת לחלוטין את הקשר בין נדל"ן לבין התעסקות אינסופית.

איך? אם אתה יודע לרכוש נכסים ב30-50% מתחת למחיר השוק ולמכור אותם תוך מספר חודשים במחיר השוק, אתה כנראה עושה עסק טוב. ובעידן  ה"קורונה" זה אפילו קל לביצוע כי המוכרים יותר לחוצים…זה מה שחברת ניהול הנכסים הלונדונית שאנו מיצגים אותה – עושה. למנהליה ניסיון ברכישת נכסים בלונדון ב12 השנה האחרונות עם רקורד מוצלח ביותר. כדי לרכוש מתחת למחיר השוק, צריך לא רק לזהות את הנכס אלא גם לרכוש במהירות. מידית. ובשביל זה צריך מזומן. וזאת ההזדמנות שלנו המשקיעים. אנחנו מלווים לחברה כדי שתוכל לנצל את ההזדמנות. אנחנו מחליפים את הבנק. אנחנו מקבלים ריבית גבוהה עם בטוחת נדל"ן ראשונה בלונדון (הנכסים הנרכשים) ונאמן המפוקח ע"י משרד האוצר הבריטי. אין התעסקות עם שוכרים, אין התעסקות בתחזוקה, אין התעסקות בסיכוני והמרות מט"ח ואין מיסוי בחו"ל.  והכל בחוזה מראש. והכסף מגיע אליך ישר לבנק. בשקלים.

עיקרי ההשקעה

מלווים לחברה בריטית הרוכשת נכסים במצוקה, עם בטוחת נדל"ן ראשונה בלונדון (הנכסים הנרכשים) ונאמן המפוקח ע"י משרד האוצר הבריטי. אין התעסקות עם שוכרים, אין התעסקות בתחזוקה, אין התעסקות בסיכוני והמרות מט"ח ואין מיסוי בחו"ל.  ומה מקבלים?  תשואה גבוהה עם אקזיט תוך 24-36 חודשים, עם נאמן שדואג להבטיח לך את הקרן והתשלום בבטוחת נדל"ן ראשונה בלונדון. והכל בחוזה מראש. והכסף מגיע אליך ישר לבנק. בשקלים.

* החוק אוסר לפרסם יותר פרטים. אלה יימסרו רק לאחר בדיקת הכשירות של המשקיע במשרדנו וחתימה על בקשה לקבלת הצעה ומידע

רוצים להרוויח?
השאירו פרטים ונדבר

איך החברה שאיתה אנחנו משקיעים מרוויחה?

איך החברה שאיתה אנחנו משקיעים מרוויחה?

החברה איתה אנו משקיעים מתמחה ברכישת נכסים במחירים נמוכים בכ- 40% בממוצע ממחיר הנכסים בלונדון. היא עובדת רק בלונדון רבתי. מדובר בנכסים שבעליהם במצוקת החזר משכנתא. לרוב, בעלים של נכסים מהסוג הזה מוכרים לחברה במחירים נמוכים ממחיר השוק מכיוון שאינם רוצים לספוג פגיעה בדירוג האשראי שלהם או עיקול על ידי הבנק. בעלי הנכסים מעדיפים לספוג ירידה בשווי תמורת קבלת מזומן במהירות. עקב הקורונה, קיימים כיום יותר נכסים מהסוג הזה.
ייחודה של החברה הוא במהירות בה היא פועלת – מהירות שיוצרת החזר ורווחיות גבוהים. תוך חצי שנה מקניית הנכס היא עושה עליו "פליפ" ומרוויחה עליו באיזור ה – 30% רווח. מדי שנה היא עושה "פליפ" לעשרות נכסים. בשנה היא עושה על הכסף שלנו כ-60% ויותר. לכן, משתלם לה ללוות, ומאחר ומודל הרווחיות שלה כל כך חזק – אנחנו בטוחים יותר. היא מרוויחה מאד יפה על הכסף שלנו.

מה הבטחונות להשקעה?

כשבודקים במה להשקיע אנחנו מחפשים מודל עיסקי חזק וסולידי, רקורד מוצלח של המנהלים ושל חלוקת תשואה בעבר, נאמנות וכמובן בטחונות חזקים הניתנים למימוש קל. זה מה שמצאנו בחברה. במודל שלהם מרוויחים בשנה כ60% על הכסף שלנו. הם עושים זאת על נכסים בלונדון ב12 השנה האחרונות. סולידי עם נסיון לא? הנאמן הוא חברת נאמנות ידועה המפוקחת ע"י האוצר הבריטי, והבטחונות הם הנכסים הנרכשים שערכם כ% 130 מערך ההלוואה שלנו. ואנחנו הנושה הראשון לפני כל אחד אחר. 

כספנו מועבר לנאמן שמעבירו רק למוכר הנכסים הנרשמים על שם החברה. כך שבחברה יש או נכסים ו/או כסף המשועבדים לנאמן שלנו לטובתנו כבטחון ראשון.  ומה כבר יכול להיות מסוכן אם נכסים בלונדון בערך הגבוה מערך ההלוואה והריבית ממושכנים אלינו? אם לא משלמים לנו את הריבית, הנאמן מחוייב חוזית למכור אותם ולהחזיר לנו את הכסף.  ביטחון חזקקקק מאד. לא? כמו בנק…

מה הבטחונות להשקעה?

למה דווקא עכשיו?

למה דווקא עכשיו?

הקורונה הקצינה את עוצמת המצוקה של בעלי נכסים במצוקת פירעון המשכנתא ויש יותר הזדמנויות, ויותר טובות.  אם לפני לפני הקורונה, היו בכל יום נתון כ100 נכסים במצוקת פירעון משכנתא לגביהם, היום מדובר ב140 נכסים ובמחיר של כ-3% יותר נמוך. זה אומר שהמודל של הקרן מתחזק. יתירה מכך. עקב ההחלטה על הברקזיט  התחילו מחירי הדירות לעלות (2% מההודעה על הברקזיט ועד סוף מרץ 2020). הצפי של הכלכלנים הוא שעקב החוסר המשווע בדירות ועם "שוך הקורונה" מחירי הדיור בלונדון ישובו למגמת עליה עם צפי עליה של 6-10% בשנה הבאה. עכשיו "יש דם ברחובות והזדמנויות מצויינות למשקיעים" (כה אמרו וורן באפט והברון רוטשילד). המצב היום מציב את החברה ואותנו בעמדה מצויינת לניצול המשבר. זה מה שמנהלי החברה עושים – ואנחנו מצטרפים אליהם.

מה יוצא לך מזה?

כולם יודעים שבכל השקעה יש סיכון. וזה כשמדובר בתקופה שאין בה קורונה. כשיש קורונה רבים הופכים לנרפים ולא מזהים את ההזדמנויות הנכונות גם אם הן עוברות מול עיניהם. אבל ידוע שרבים התעשרו דווקא כשניצלו הזדמנויות בתקופות משבר. זוכרים את "להשקיע כשהדם ברחובות" של וורן באפט?

אז לנו יוצא לנצל הזדמנות עכשיו, בקורונה, עם שקט נפשי יוצא מן הכלל בתקופת המשבר. עם רווח נאה. תשואה גבוהה ישר לבנק בתקופת משבר זה לא משהו שהולך ברגל. אין פה סיכוני מט"ח, או סיכוני יזמות. אין תחזוקה. מדובר בלרכוש בתים קיימים בלונדון. זה שקט נפשי עם תשואה גבוהה, ישר לבנק. עם נאמן מפוקח שדואג לנו. עם מיסוי נמוך , רק בישראל. אין הרבה השקעות כאלה.

מה יוצא לך מזה?

מי אנחנו ולמה כדאי שנכיר?

השקעות אלטרנטיביות

מי אנחנו ולמה כדאי שנכיר?

בעיקר בגלל הניסיון שלנו והמודל שמנחה אותנו בבחירת השקעות.         

ל – Handsoff צוות מנוסה שמאחוריו מאות השקעות מוצלחות בחו"ל – ואחד הבעלים, טוביה "נדלנומטר" מרמרלי הינו בוחן השקעות נדל"ן עבור מוסדות וקבוצות משקיעים גדולות.

אנחנו מתאימים לך את ההשקעה. לכל אחד יש מאפיין ייחודי משלו. בעינינו, הרבה יותר חשוב שתישן טוב בלילה, מאשר שתרוויח אחוז נוסף. אנחנו ב-Handsoff  פיתחנו יחד עם ה"נדלנומטר", את מודל ההשקעות המשולבות, שבמרכזו נדל"ן ללא התעסקות (נדל"ת, בשפת ה"נדלנומטר"). מודל זה מאפשר לנו לתת לך, המשקיע, מגוון אפשרויות השקעה שהמשותף לכולן הוא שקט נפשי, ללא התעסקות ועם תשואה גבוהה.  והלוואות מסוג זה הינן ההשקעה המשולבת האולטימטיבית.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

רוצים להרוויח?
השאירו פרטים ונדבר

אנחנו עושים הכל למען השקט הנפשי שלך

info@handsoff.co.il
03-560-40-60

Handsoff אינה מוכרת יחידות השתתפות בהשקעות ואין באמור לעיל משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרויות השקעה. כל האמור לעיל הינו בכפוף לתקנון וכללי ההשקעה הספציפית שיפורטו בפגישה במשרדיה. יודגש כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן ו/או הבטחה להצטרפות להשקעה כלשהי. כל העיסקאות המוצגות באתר זה הינן משום דוגמאות בלבד להשקעות עבר. Handsoff אינה אחראית או ערבה בשום צורה שהיא להחזר הקרן למשקיעים ו/או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?