השקיעו בבטחון איתנו בשיטת HandsOff

במה אנו משקיעים - השקעות בטוחות

עד לפני שנתיים כמעט כל השקעת נדל”ן הייתה השקעה בטוחה ומוצלחת, זה אינו המצב היום, לא בארץ ולא בחו”ל.

המחירים עלו ואיתם קטנו שולי הרווח האפשריים, וגדל מרחב הטעות. לכן, אנו מאתרים ובוחרים להתמקד ולהציע השקעות בעלות מרכיב ביטחון גבוה מאד, ללא התעסקות, עם נקודת יציאה ברורה ובטוחה שמהוות השקעה טובה גם בעיתות משבר. חברתנו נותנת עדיפות להשקעות בטוחות משולבות בשיטת הנדל”ת. 

נדל”ן ללא התעסקות (Hands off). 

משקיעינו נהנים מההתמחות שצברנו בהשקעות בטוחות בתחומים שונים וביניהם: בתי אבות, חניונים, הלוואות ליזמים עם בטוחות חזקות או קרנות נדל”ן, דירות (מעונות סטודנטים, יחידות נופש ועוד), והשקעות יזמיות בהן אנו משקיעים בעצמנו.

השקעות משולבות

הפרמטרים שאנו מחפשים בהשקעות בטוחות

  • The Business makes sense
  • מודל עסקי מוכח ומוצלח
  • מוטיבציה להצלחת היזם – בתוך המודל
  • האם היזם מושקע בעצמו
  • מה הרקורד של המנהלים
  • מה אומרים המקבילים שלנו בעולם
  • דוחות כספיים והיסטוריית תשלומים
  • סבירות משפטית
  • האם מתאים לאסטרטגית גיוון ופיזור
  • עדיפות להשקעות משולבות – נדל”ת
השקעות משולבות

השקעות משולבות (נדל"ת) - השקעות עם 7 שכבות הגנה

בהשקעות הנדל”ת שלנו אנו משלבים בין היתרונות של רכישה יחידנית ורכישה קבוצתית וכך מצמצמים את הסיכונים למינימום ההכרחי ומספקים הגנה מירבית להשקעת הלקוח וכך אתם זוכים בהשקעות בטוחות.

במקום לפעול על פי תחזית, אני פועלים במסגרת חוזית ואישית. לאחר חתימת חוזה ישיר בין המשקיע למוכר שלו צוות מיומן לתפעול הנכס בצורה אופטימלית, נרשם הנכס בטאבו.

השכירות או התשואה אינן מבוססות על תחזית אלא מעוגנות בחוזה הראשוני שנחתם – שניתן לאכיפה באמצעות רשויות החוק.

בנוסף – במרבית ההשקעות אנו מצליחים להגיע עם המוכר לאפשרות “אקזיט” שבה קונה המוכר בחזרה ( אופציית “Buy Back” ) את הנכס במחיר ידוע מראש ומוסכם עוד בחוזה הראשוני – כך שגם ענין ה”אקזיט” הוא ברור ומוגן ולא תצטרך לעסוק בזה בעצמך.  

כך נוצרו השקעות בטוחות משולבת אופטימליות, עם כללים ותשואות ברורים מראש, ללא הפתעות. מה שנחתם הוא מה שתקבל. בדיוק של סנט…

וגם אנחנו כאן. ללוות אתכם בתהליך הבחירה וההחלטה.

השקעות משולבות

איך משקיעים בהשקעות בטוחות

השקעות זה דבר רציני. זה הרבה כסף שעבדתם עליו קשות. אף אחד לא משקיע דרך האינטרנט או דרך הטלפון.

לא את כל המידע ניתן או אפשר לשלוח במייל. נהפוך הוא – להגנת הלקוחות החוק הישראלי דורש מיועצי השקעות להכיר את הלקוח ואת צרכיו ולמסור מידע על תשואות ו/או הצעת השקעה ספציפית רק לאחר בקשה פורמלית של הלקוח.

אנחנו חושבים שהחוק מצויין, ומקפידים על קיומו לפי הספר.

לאחר שיחה טלפונית קצרה להתאמה ראשונית, הלקוח  מוזמן לשיחת ייעוץ והתאמה עם אחד מהיועצים המנוסים שלנו בהשקעות בטוחות. יושבים ובוחנים ביחד עם המשקיע את צרכי ההשקעה שלו. צוות היועצים שלנו מאד מנוסה בהתאמת ההשקעה הכי מתאימה בהתאם לאופי והצרכים האישיים של הלקוח.

לאחר שיחת ההתאמה, הכלל הראשון שלנו הוא לוודא שהלקוח יודע מה הוא עושה, מבין את הסיכויים, הסיכונים וההשלכות של ההחלטות שלו ואז הוא מבקש הצעת השקעה פורמלית לעיון כפי שהחוק מחייב. 

משהוסכם על ההצעה, יחתום הלקוח על הסכם ישיר מול ספק ההשקעה וישלמו לנו דמי טיפול (שונה מהשקעה להשקעה – אך בד”כ 5% + מע”מ מסכום ההשקעה). 

במסגרת דמי הטיפול אנו מלווים את השלמת ההשקעה עד לרישום בטאבו וקבלת השכירות/התשואה הראשונית בפעם הראשונה. במרבית ההשקעות אין צורך יותר מזה ובשביל שאלה פה ושם במהלך חיי ההשקעה אין צורך בתשלום דמי ליווי  או דמי ניהול. אנחנו עונים בכיף. יחד עם זאת, ניתנת אופציית ליווי בתשלום להשקעות מסוימות במידה והלקוח חפץ בכך.

השקעות משולבות
טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?