הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

יתפסו לכם את כל החניות בחו"ל!

השקעה בחניה בחו"ל

להשקיע בחנייה

עשרות משקיעים שחיפשו אפיקי השקעה חדשים בחו"ל, הבינו את הנוסחה שהפכה הרבה צעירים למתעשרים חדשים.לא חייבים להשקיע בדירה, אפשר בחניה. אף פעם אין חניה, זאת אומרת שאם אתם רוכשים אחת כזו, יתפסו לכם אותה כל הזמן. זה אומר רק דבר אחד – יותר כסף בטוח  בחשבון הבנק שלכם. יש מישהו שמעז לוותר על זה, או שגם אתם מצטרפים לרשימת המשקיעים המצליחים שלנו.

מה אם היינו אומרים לכם שבסכום של  כ – 120,000 ₪ אתם יכולים לקבל מיידית תשואה של 11% בשנה, ברכישה של יחידת חניה מניבה בבריטניה?  הנכס נרשם על שמכם בטאבו, ויש אופצייה ל- BUY BACK עם גידול בשווי ההשקעה.

הישראלים אוהבים להשקיע. מאז שהעולם הפך לכפר גלובאלי ודירת חדר במרכז תל אביב עולה כמו חצי מטוס… 

הישראלים מחפשים נתיבי השקעה חדשים מניבים. היום חשוב לציין, לא מדובר רק על משקיעים בני 50 פלוס, אלא גם צעירים בעידן הדיגיטלי, יזמים עם שאיפות של מתעשרים חדשים ובצדק. הם יודעים שהשקעה בחו"ל היא בסה"כ במרחק של כמה שעות, שגם אותן אפשר לחסוך בדיגיטל. כלומר, היום הכול אפשרי. 

גם התקשורת. המשקיעים הישראלים לא מבודדים את עצמם, הם רוצים להיות חלק מעולם ההשקעות הבינלאומי במקרה הזה, השקעה בחניה בחו"ל.

מה אנחנו מציעים לכם?

בואו נדבר תכל'ס, הישראלים אוהבים תכל'ס. אנחנו מציעים לכם לרכוש חנייה בחניון הסמוך לשדה התעופה. יש לכם מושג כמה תיירים נכנסים לבריטניה מדי שנה וזקוקים למקום חנייה ליד שדה תעופה ממוצע בבריטניה? בואו נתחיל מ-10 מיליון וזה גודל כל הזמן. 

גם היקף הטיסות גדל, והמלחמה האמיתית היום היא על מקומות חניה. דבר נוסף וחשוב, כל יחידת חנייה היא מכרה זהב. 

מסביב לשדות התעופה בבריטניה אין יותר עתודות קרקע להקמת חניונים. זאת אומרת מה שיש זה רק מה שיש, ולכן אם תהיה לכם יחידת חניה אתם תרוויחו בגדול. מספר המקומות מוגבל, כמו שאומרים אצלנו. 

היתרונות של יחידת חנייה ליד שדה תעופה בבריטניה

הברקזיט טלטל את המחירים ויצר למשקיעים הזדמנות של פעם בחיים:

* ב-25,000 ליש"ט אתם רוכשים יחידת חנייה שערכה (לפי שמאי) גבוה ב-17%. 

* מקבלים שכירות מהמפעיל (בחוזה) של 11% בשנה, למשך 3 שנים ראשונות .

* אפשרות לגידול בתשואה מהשנה השלישית.

* המפעיל מחוייב חוזית לקנות את החניה ממך  אחרי חמש שנים, או עשר שנים.. 

* במכירה אחרי עשר שנים, יקבלו בעלי החנייה תוספת של 25% ממחיר הרכישה. מובטח חוזית. 

* החנייה נרשמת בטאבו על שם המשקיע

* תשלומי השכירות מועברים ישירות לחשבון  בבנק.

מהברקזיט לאקזיט שלכם

כל המשקיעים חולמים על "המכה", היום קוראים לזה אקזיט וזה מתחרז עם ברקזיט. כן המהלך הזה של אנגליה להיפרד מגוש האירו, טלטל את המדינה ועקב אי היציבות ירד המטבע הבריטי חזק לעומת כל המטבעות האחרים. 

אם לפני המשבר בריטניה, שילמת על נכס כלשהו 100,000 ליש"ט (בשווי של 750,000 ₪) היום על אותו נכס, שמחירו 100,000 ליש"ט –  נשלם רק 450,000 ₪. המשקיעים הכבדים מחו"ל קונים מכל הבא ליד בבריטניה במחירים אלה, כי הצפי הוא שמיד אחרי החלטה כלשהי בענין הברקזיט, הליש"ט תתייצב על ערך גבוה בהרבה. זה מעולם לא קרה קודם.

מהלכים כאלה יוצרים הזדמנות חד פעמית. אם תקראו ביוגרפיות של מתעשרים, תיווכחו איך לעיתוי הייתה השפעה גורלית על הרווחים העתידיים. 

העיתוי עכשיו הוא מושלם. רגע לפני התייצבות הליש"ט מחדש על רמה גבוהה יותר – שווה לעשות מה שעושים העשירים. קונים חניה מניבה בבריטניה ומרוויחים 3 פעמים: גם מהשכירות, גם מעליית הערך וגם מהעליה הצפויה בליש"ט.  וזה רשום בטאבו. 

שלא תגידו שלא אמרנו לכם… יש הזדמנות להרוויח אקזיט מהברקזיט. 3 פעמים.

רוצים לשמוע עוד, על נושא זה ונושאים קשורים אחרים, מזמינים אתכם למפגש משקיעים שבועי – להשקיע בלי לשקוע

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

השקעה בדיור מוגן בבריטניה

השקעה בבתי אבות באנגליה

על פי נתונים סטטיסטיים של שוק הדיור המוגן בבריטניה, אוכלוסיית הקשישים בגילאי 85 ומעלה צפויה לגדול ליותר מ-2.5 מיליון אנשים. נתון זה מוכיח כי הודות

מהם היתרונות בהשקעות משולבות?

מהם היתרונות בהשקעות משולבות?

כדי להבין מהי השקעה משולבת ומהם היתרונות שלה, הבה ונבין תחילה מהי השקעה ישירה (או יחידנית) ומהי השקעה עקיפה (או קבוצתית). כשמחליטים לרכוש באופן עצמאי

הלוואות מגובות נדל"ן

הלוואות מגובות נדל"ן

אם היו מציעים לכם להעניק הלוואה ליזם נדל"ן בתמורה לקבלת בעלות על נכסיו הייתם הולכים על זה? אם התשובה היא כן, המאמר הבא הוא בדיוק

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

התחל צ'ט
צריכים עזרה?
ברוכים הבאים לHands off - השקעות אלטרנטיביות,
איך נוכל לעזור?
Powered by