הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

למה להשקיע בבית אבות?

השקעה בדיור מוגן בבריטניה

כידוע אין חובה להשקיע. אבל כולם יודעים שאם לא משקיעים כנראה שתהיה לנו בעיה עם הפנסיה, לא? אז משקיעים. במניות ובנדל"ן נכון? אבל, אם עד לפני שנתיים כמעט כל השקעת נדל"ן הייתה מוצלחת. זה אינו המצב היום. לא בארץ ולא בחו"ל. המחירים עלו ואיתם קטנו שולי הרווח האפשריים, וגדל מרחב הטעות. היום פחות חשוב אם ההשקעה מניבה פחות אחוז… יותר חשוב שנוכל לישון בשקט ולקבל תשואה בטוחה ובריאה.

איזה אלטרנטיבות בכלל יש לנו?

לקנות דירה בארץ? לא מביא תשואה רצינית. בין 3-5% במקרה הטוב…. וגם צריך להשכיב סכום גדול מאד שלא מאפשר אסטרטגיה של גיוון השקעות…. לא אופטימלי

לקנות דירה בחו"ל? זה כבר קצת יותר טוב. אולי 7%.. אבל מצטרף לזה כאב ראש לא קטן. איפה קונים? בארה"ב? באירופה? למה? מי ינהל? מי יתחזק? מי ישכיר? ומה יקרה אם הפרופרטי מנג'ר יגנוב אותנו? ומה עושים עם דיווחי המס? וכמה יישאר לנו אחרי כל הצרות מה 7%? האם זה שווה את כל הטרחה? הרי כבר את עליית הערך הגדולה שאמריקה חוותה כבר עברנו…אין צפי גדול לעליית ערך – ולא ברור שההתעסקות בארה"ב שווה את זה..

אולי להשקיע באפן קבוצתי במקבץ דיור (מולטיפמילי) באמריקה? ואולי בכלל לקנות בית באתונה יוון? ( זה הבאז האחרון לא? ) ואולי להשקיע בפרוייקט יזמי בברוקלין? ואולי לקנות קרקע בקרבת מקום ולשבת עליה? ואולי ואולי ואולי… יש עשרות סוגים של השקעות.

אבל האמת צריכה להיאמר. לכל אדם כנראה מתאים משהו אחר. לכל אדם מטרה אחרת. כולם מבינים שהבטחה לתשואה גבוהה מידי טומנת בחובה כנראה סיכונים גבוהים גם כן. פנטזיות יכולות להתרחש אך הן נדירות. יש כאלה שאוהבים את הריגושים ומוכנים לקחת סיכון כדי לקבל תשואה הרבה יותר גבוהה, אבל רובנו, מסתפקים בתשואה יפה, ובלבד שיהיה להם שקט נפשי. לא להגזים. לא מדובר ב 3%. רוצים 10% שנתי וביטחון בהחזר הכסף. שמה שהשקעתי לא יתמוסס.

קל להגיד, קשה למצוא.

בדיוק בשביל זה אני ממליץ לכם ללמוד על מודל ההשקעות המשולבות (ראה כאן). השקעה משולבת כזו הינה השקעה ביחידת דיור בבית אבות .

סוג השקעה זה עונה "בול" על הצורך של רובנו בבטחון ( רישום בטאבו בשוק היציב ביותר האפשרי) עם תשואה סבירה לחלוטין (11.5-13% לשנה) ואפשרויות אקזיט במועדים ידועים מראש. והכל בחוזה ל20 שנה. בלי התעסקות. משכירים למפעיל בית האבות שמתחייב לרכוש את היחידה בחזרה. בחוזה. לא מתעסקים בתחזוקה, בהשכרה ומשלמים מס מופחת. אין יותר פשוט ובטוח מזה.

ואיזה ביקוש יש לזה. אתם יודעים. הרפואה משתפרת ואוכלוסיית העולם מזדקנת. הביקוש לבתי אבות מתפוצץ. ומחירי הדיור בהם רק עולים. מה צריך יותר ?

רוצים לשמוע עוד, על נושא זה ונושאים קשורים אחרים, מזמינים אתכם למפגש משקיעים שבועי – להשקיע בלי לשקוע

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

להיות הבנק…ולהרוויח יותר מהבנק?

לפני שנספר על הטרנד – מהן אופציות ההשקעה המקובלות בנדל"ן? המשקיע המחפש השקעת נדל״ן מניבה פונה בדרך כלל להשקעות המסורתיות כמו דירה או משרד להשקעה.

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?