הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

השקעות נדל"ן באנגליה – כבר לא טרנד חולף

השקעה בבתי אבות באנגליה

עבור רבים, הממלכה הבריטית היא בעיקר שעת תה, גשר לונדון ומעצמת פופ. עם זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים רואים בממלכה המאוחדת שבצפון מערב אירופה כיעד נדל"ן נחשק! איך הכל התחיל? אפשר במידה רבה "להודות" למחירי הנדל"ן בישראל, שהפכו כמעט ובלתי נגישים. במציאות הישראלית, בה זוגות צעירים (וכן, גם משקיעים) מתקשים להשקיע, החיפוש אחר חלופה ראויה ומניבה היה כמעט ובלתי נמנע.

השקעות נדל"ן באנגליה החלו כניסיון של בודדים, שהביאו עמם בשורה ששינתה מאד את נתיבי ההשקעה של הישראלים. מי אמר כי השקעת נדל"ן חייבת להתבצע דווקא בישראל? במרחק 6 שעות טיסה, ממתינים גם לכם שלל נכסי השקעה מניבים!

היתרונות הבולטים של השקעה בממלכה הבריטית

ישנם משקיעים שמעידים כי יש להם מחסום פסיכולוגי: הרי איך אפשר לגור בישראל ולהיות ישראלי, ולהשקיע במדינה זרה? האמת היא שלא מדובר על השקעה מורכבת, אלא קלה יותר משאפשר לדמיין. בעת שמפשטים את מאפייני ההשקעה, מגלים כי היא לא באמת "זרה":

 • ראשית, המרחק בין ישראל לאנגליה הוא כ-5 שעות טיסה בלבד. מיותר לציין כי הטיסות מתל אביב ללונדון הן ישירות, תוך שמדובר על אחד הקווים הפופולארים ביותר. כך, תוך כמה שעות, תוכלו גם אתם להגיע אל נכס ההשקעה שלכם כל עוד תרצו בכך.
 • שנית, השפה האנגלית. בשונה מהשקעה במדינות אחרות, כאן השפה היא בהחלט כוח! השפה האנגלית, כשפה בינלאומית, מאפשרת לכם לתקשר בצורה רציפה ורהוטה עם הגורמים הרלוונטים המקומיים. אין כל צורך להשקיע כספים במתרגם צמוד, ובטח שאין לכם כל תלות בגורם חיצוני שיתקשר את המסרים שאתם רוצים להעביר.
 • וכן, אי אפשר להתעלם מהנסיבות הנוכחיות. הליש"ט, שידוע כאחד המטבעות החזקים (גם אתם זוכרים את ערכו כשהוא עוד היה שווה ערך ל-7 שקלים?), נמצא כיום בשפל. השער הנוכחי הנמוך מאפשר גם לכם לנצל את הזדמנויות ההשקעה השונות. רבים מכל העולם כבר משקיעים שם בגלל הסיבות הנ"ל. הליש"ט כבר מתחיל לעלות. שלא תגידו שלא אמרנו…

אז מה דעתכם על השקעה בחניה באנגליה? או בדירה בבית אבות? או דירה בבית מלון?

כשמדברים על השקעות נדל"ן, נדמה כי רבים חושבים מיידית על דירה. בפועל, אין כל משמעות לסוג הנכס, אלא דווקא לפרמטרים אחרים:

 • עלות ההשקעה הנדרשת
 • התשואה הצפויה ואמינותה
 • המיסוי הנדרש
 • איך יוצאים מההשקעה

כיום בבריטניה, מוצעות לכם גם השקעות נדל"ן מסוג מעט שונה – כזה שמתחיל לקבל מעמד של קונצנזוס בקרב המשקיעים הישראלים. השקעות נדל"ן משולבות. לדוגמא: הדבר הבסיסי ביותר שצריך כל נהג לטובת רכבו? חניה! בגלזגו, בירתה של סקוטלנד, מוצעות חניות להשקעה בשדה תעופה ישירות מהמפעיל! כידוע, אל שדות התעופה מגיעים המון נוסעים עם הרכב הפרטי שלהם.

כך, עם הנחיתה בחזרה, הם יכולים ליהנות מעצמאות מלאה והתניידות בחזרה אל מקום מגוריהם. אז, קונים חניה, הרשומה בטאבו, ומשכירים אותה מידית למפעיל החניון, שבתמורה משלם לכם שכירות יפה, בחוזה מהיום הראשון. הוא גם מתחייב לקנות אותה מכם בחזרה אחרי 5 שני, ואחרי 10 שנים עם עליית ערך גבוהה, והכל בחוזה מראש.

או לחילופין, קחו למשל רכישת יחידת דיור בבית אבות או בבית מלון באנגליה. גם כאן ההשקעה היא משולבת. רוכשים יחידת דיור, רושמים אותה על שמך בטאבו, והיחידה מושכרת מידית למפעיל בית האבות או למפעיל המלון (ממנו נרכשה את היחידה) בחוזה ארוך טווח, שבסיומו, מתחייב המפעיל לרכוש את היחידה עם עליית ערך גבוהה, והכל בחוזה מראש

האם השקעה בחניה מתאימה גם לכם? או אולי בבית אבות? או בית מלון?

אין השקעה טובה יותר או פחות, אלא שישנה ההשקעה שמתאימה ספציפית לכם! האחריות שלנו כלפיכם היא לעזור ולאתר את הצורך שלכם, ובהתאם – לבחור אסטרטגיה ולהתאים פתרונות. מדובר על השקעות מניבות, שהביקוש להן גבוה, בעיקר במקום אסטרטגי כל כך כמו שדה תעופה. עם זאת, חשוב לנו מאד להכיר אתכם ולקבל מכם פרטים חיוניים:

 • מהו התקציב אותו תרצו להשקיע
 • האם ישנו סוג נכס ספציפי בו תרצו להשקיע
 • מהי התשואה הבסיסית לה אתם מצפים
 • עד כמה חשוב לכם להיות מעורבים בניהול ותחזוקת הנכס ועוד…

על מה אנחנו מתחייבים?

 • שקיפות מלאה
 • התאמת פתרונות בהתאם למטרות שלכם
 • תכנון אסטרטגיה למציאת יעד ונכס מתאימים להשקעה! 

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

להיות הבנק…ולהרוויח יותר מהבנק?

לפני שנספר על הטרנד – מהן אופציות ההשקעה המקובלות בנדל"ן? המשקיע המחפש השקעת נדל״ן מניבה פונה בדרך כלל להשקעות המסורתיות כמו דירה או משרד להשקעה.

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?