הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

הערכים שלנו

ערכים ועקרונות

“לחיות בצורה כזו שכשילדיך יחשבו על הגינות, דאגה ויושר, הם יחשבו עליך”

המגדלור שלנו, סולם הערכים והעקרונות הוגדר בחברת האם שלנו, NetMe Ventures ואנו פועלים לפיו. בכל התלבטות או דילמה, נביט אל המגדלור שיכוון את דרכינו.

מיקוד באנשים. אנו יודעים שמאחורי כל אגורה שמושקעת איתנו עומד אדם שעבד קשה והשקיע מאמצים וזמן רב כדי שיהיה לו את הכסף הזה. והוא חשוב לו מאד. ובדרך כלל גם יש לו יעד ברור לשימוש בכספים הללו. אם זה לשמור כספים לעת הפנסיה, לרכישת דירה, כדי לעזור לילדיו ו/או להוריו בבוא העת ואם כדי לממן לעצמו את הטיול לאלסקה. אין השקעה ללא סיכון. אבל אנחנו מבינים עד כמה הכסף הזה יקר לו. גם אנחנו שם. ומתוך התובנה העמוקה הזו אנו פועלים וממזערים סיכונים ומסבירים אותם, תוך ראיית התמונה הכוללת לטובתו של המשקיע שלנו. אנחנו חושבים בענין זה כמו משפחה ופועלים כמו משפחה. לעולם לא ניתן למישהו להשקיע בפרויקט שלא היינו נותנים לילדינו להשקיע בו גם כן. למעשה כך אנחנו בוחרים את ההשקעות שלנו.

מיקוד באנשים
קשב

קשב. להיות קשובים לצרכים והיעדים של המשקיעים הוא חלק חשוב ביותר בהצלחה שלנו. אנו בוחרים להקשיב תמיד ולכל פרט. למעשה אנו פותחים את אוזננו לא רק למשקיעים אלא לסביבה הכלכלית כולה העוטפת אותנו. אנחנו מזמינים וקוראים דו”חות וניתוחים של אנליסטים, נפגשים עם מומחים ועושים זאת כל העת באפן שוטף ובאופן יזום. המידע הנאסף הן מהמשקיעים והן מהשוק מאפשר לנו תמיד להתאים את תכניותינו בזמן הנכון ולייצר תשואה מירבית למשקיעים.

נקודת ראות. לפני כל החלטה, במיוחד אם מדובר על משהו שנוגע למשקיעינו, אנחנו חושבים כיצד הוא היה פועל במצב הספציפי הזה ועושים את המיטב הניתן כאילו עשה בעצמו מתוך ראיית האינטרס הפרטי שלו. ומאחר ואנחנו מקשיבים ויודעים מה על האג’נדה של המשקיע, אנו נכנסים לנעליו. זו נקודת הראות הנכונה לדעתנו וכך אנו פועלים 

נקודת ראות
תכנון אסטרטגיה ויישום

תכנון אסטרטגיה ויישום. במקצועיות. כמו שאמר הגנרל הסיני הידוע בתובנותיו האסטרטגיות: ” כל קרב מנוצח כבר לפני המלחמה”. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה ופועלים תמיד בצורה כזו. לא ניכנס להזדמנות השקעה אם איננו יודעים בוודאות גבוהה ביותר איך נצא מהשקעה זו ברווח. עם תכנית יציאה סדורה – מראש עם תכנית אופטימלית. אנו רוכשים מראש נכסים “מתחת לרדאר” עוד לפני שהגיעו לשוק. עושים זאת באמצעות ניסיון ומערך קשרים מסועף המספק מידע מדויק בזמן, עם אסטרטגיה הלוקחת בחשבון את כל הפרטים וממזערת סיכונים, כך שגם אם יירד גשם,המשקיע יישאר יבש…

יושרה. “לחיות בצורה כזו שכשילדיך יחשבו על הגינות, דאגה ויושר, הם יחשבו עליך”. יושרה היא הבחירה במחשבות ומעשים המבוססים על הערכים שלך ללא התחשבות ברווח או ההפסד האישי שלך. אנחנו בוחרים בחשיבה ובהתנהגות הזו כל העת כקו מנחה לכל פעולה שאנו מבצעים. זה אומר כל כך הרבה על המשמעות של להיות אדם ישר ומהימן. וההרגשה מצוינת.

יושרה
אמון

אמון. לוקח שנים לבנות אותו, שניות להפסיד אותו, ויובלות לתקן אותו. מבחינתנו, אמון הוא לא רק מילה שחשוב להגיד אותה. אמון מבחינתנו הוא ה”מנוע העיסקי” בהא הידיעה, של העסק שלנו. ככל שנקבל יותר אמון ממשקיענו העסק שלנו יגדל. כי אנחנו אלה, שהם סומכים עליהם, לשמור על ביצי הזהב שלהם, באופן אישי. אין פשוט ונכון מזה. לכן בניית אמון היא הבסיס בכל פעולה שאנו מבצעים ובכל החלטה שנקבל. לכן נעשה הכל, ונדאג כדי לזכות באמון החשוב הזה. ואת זה אנחנו לוקחים באופן אישי.

אנחנו עושים הכל כדי לתת לך

שקט נפשי

office@handsoff.co.il
053-470-0951

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?