הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

הצוות שלנו

צוות Handsoff

" אתה לא בונה עסק, אלא בונה אנשים. האנשים, כצוות, הם העסק "

כפי שהאסטרטגיה, הערכים והתכניות שלנו דורשים, כל חברי הצוות והשותפים ב”אקו סיסטם” האחיד שלנו, תורמים לנהול ולרווחת קהילת המשקיעים והשותפים שלנו. אנחנו דוגלים ב עקרון ה WIN/WIN ומנחילים אותו לכל שותפינו ולספקי השרותים שלנו כמו גם למשקיעים. אנחנו משפחה גדולה אחת שבה בני המשפחה דואגים זה לזה.

טוביה מרמלי

טוביה מרמרלי, בוחן השקעות נדל"ן, מייסד

משקיע נדל”ן, איש הייטק וותיק, המייסד של RECHECK – המרכז לבחינת וליווי השקעות נדל”ן ומפתח שיטת נדלנומטר, שותף בקבוצת realty360, יזם ובעלים של נטמי ונצ’רס להשקעות ויוזמות בתחום ההייטק והנדל”ן. הקים ושימש כיושב ראש ארגון ההייטק הישראלי, והחזיק בעמדות בכירות בעולם ההייטק, ביניהן בחברות קומברס ומג’יק הנסחרות בבורסה האמריקאית. במהלך השנים ביצע מספר לא מבוטל של השקעות מגוונות ומוצלחות בנדל”ן אמריקאי ואירופאי. בין השאר טבע ומקדם את המונח נדל”ת – השקעות נדל”ן ללא התעסקות. מעבר לבחינת ההשקעות של Handsoff, טוביה מלווה ומדריך מתכננים פיננסים ויועצי השקעות בתחום הנדל”ן וההשקעות האלטרנטיביות . את מרבית זמנו מקדיש לאנליזה של פרוייקטי נדל”ן שמגיעים לשולחנו מעת לעת…ולנכדים. לאחרונה טוביה עוסק בליווי משקיעים כשירים בקפריסין ובהובלת מיזם “ישראל הקטנה בקפריסין” אותו יזם.

סתיו קגן1

סתיו קגן, תיפעול ושווק

סתיו אחראית על התפעול המדוקדק של המערך האנושי ב”Virtual Call Center”  שלנו, תשתיות התוכנה של החברה ומערכת השווק על כל גווניה. אין משהו שהיא לא יכולה לפתור – בדייקנות וסובלנות אין סופית. סתיו, בוגרת מגמת קולנוע וצלמת חובבת, לוקחת את השווק שלנו למקומות יצירתיים. השכל, החיוך והקול הנעים “מפשירים” כל סיטואציה שבה היא מטפלת. לסתיו נסיון קודם בשווק בפייסבוק בצילום ובימוי סירטונים, ובתימלול מדוייק. סתיו חובבת בעלי חיים, וכשהיא לא עוסקת במשימות תוכלו למצוא את צופי (חתולה) מתרפקת עליה….

רועי כהן לבן

רועי כהן, ליווי משקיעים

רועי עסק שנים רבות באסטרטגיות שיווק דיגיטלי וגם בבחינת השקעות נדל”ן. 
כיום רועי מרכז את ההשקעות בקפריסין היוונית ומלווה את המשקיעים ברכישת נכסים.
רועי מנהל אורח חיים ספורטיבי ואוהב את הים.

Screenshot_9

מוניקה משולם, ליווי משקיעים

למוניקה היכרות רבה עם קפריסין הצפונית עקב קשר משפחתי רב שנים. מוניקה עסקה כמתווכת נדל”ן באזור המרכז ומביאה לשולחן המון נסיון מול משקיעים ורוכשי דירות וכמובן – את ההיכרות הבלתי אמצעית שלה עם קפריסין. מוניקה מתחברת עם כל אדם כמעט באופן אוטומטי, מסוגלת לאפיין את צרכי ההשקעה שלו במדוייק ולאפשר לו לקבל החלטת השקעה נכונה בבטחון גדול, ועם חיוך עוד יותר גדול…… עוד לא ברור לנו איך היא מצליחה לג’נגל בין שני ילדיה בבית לסיורים תכופים בקפריסין – אבל, כולם מחכים לה בכל מקום אליו החיוך שלה מגיע…

רן מרמרלי

רן מרמרלי, ליווי משקיעים

רן מלווה את הנדסאוף מיום הקמתה בתפקידים שונים, החל מטלמרקטינג ועד ייעוץ וליווי משקיעים לביצוע השקעות. כיום רן מסייע בעיקר למנהל החברה בתחומים ופרוייקטים שונים, לומד “אנליזה מקצועית”, ובזמנו הפנוי, מלחין ויוצר מוזיקה, מנעים בגיטרה וחובב גינון…..

 

Screenshot_3

דור רחמים, תיאום וניהול לקוחות

דור אחראי על תחום הטלמטינג וקשרי לקוחות ומגיע עם ניסיון רב במכירות ותיאומי פגישות.
בזמנו הפנוי מתאמן בחדר כושר ואגרוף ולומד תורה.

שושי

שוש גילאור, קשרי לקוחות

שושי מתאמת קשרי הלקוחות שלנו, משלב שיחת ההיכרות הראשונית, מילוי הטפסים השונים, ובמהלך כל חיי ההשקעה של הלקוח וקשריו עימנו. שושי מתעדת במערכת קשרי הלקוחות כל פניה, מתאמת פגישות, ובגדול מסייעת ללקוחותינו וליועצי הנדל”ן שלנו בכל דבר וענין.

 

שמואל דה סבן

שמואל דה סבן, רו"ח, מיסוי ופיננסים

משרד דה סבן מלווה את טוביה ואת חברת האם – נטמי וונצ’רס בע”מ, מיום היווסדה ומספק שירותי חשבונאות, תיכנון מיסוי וניהול פיננסי לפעילות הקבוצה. פירמת דה-סבן חשבונאות ופיננסים הוקמה ע”י רואה החשבון שמואל דה-סבן, רואה חשבון מוסמך וחבר לשכת רואי החשבון בישראל, בעל ותק של למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום הפיננסי (שימש בתפקידי ניהול כספים וחשבות) בחברות פרטיות וציבוריות, ובמיקוד בהבראת ושיקום חברות. בשנים האחרונות ליווה עשרות משקיעי נדל”ן בחו”ל והמשרד בקיא בהליכי הדיווח הנדרשים בארץ ובחו”ל.

ניר שביב

ניר שביב, עו"ד, יועץ משפטי

ניר משמש היועץ המשפטי של העסק ומלווה את המייסד כבר מספר שנים. לניר נסיון בייעוץ וליווי משפטי לעשרות קבוצות השקעה בנדל״ן בארה״ב, ישראל ואירופה – לווי מטעם המשקיעים והיזמים, איגוד קבוצות ההשקעה, ניהול קרנות ומיזמי השקעה בנכסי נדל”ן. עו״ד ניר שביב פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בתחומי משפט שונים, לרבות כתיבת מחקר בנושא ״סוגיות רישום בפרויקטים של תמ״א 38״

אנחנו עושים הכל כדי לתת לך

שקט נפשי

office@handsoff.co.il
053-470-0951

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?