הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

הצוות שלנו

הצוות

" אתה לא בונה עסק, אלא בונה אנשים. האנשים, כצוות, הם העסק "

כפי שהאסטרטגיה, הערכים והתכניות שלנו דורשים, כל חברי הצוות והשותפים ב”אקו סיסטם” האחיד שלנו, תורמים לנהול ולרווחת קהילת המשקיעים והשותפים שלנו. אנחנו דוגלים ב עקרון ה WIN/WIN ומנחילים אותו לכל שותפינו ולספקי השרותים שלנו כמו גם למשקיעים. אנחנו משפחה גדולה אחת שבה בני המשפחה דואגים זה לזה.

טוביה מרמלי

טוביה מרמרלי, יועץ נדל"ן, מייסד

משקיע נדל”ן, איש הייטק וותיק, המייסד של RECHECK – המרכז לבחינת וליווי השקעות נדל"ן ומפתח שיטת נדלנומטר, שותף בקבוצת realty360, יזם ובעלים של נטמי ונצ’רס להשקעות ויוזמות בתחום ההייטק והנדל"ן. הקים ושימש כיושב ראש ארגון ההייטק הישראלי, והחזיק בעמדות בכירות בעולם ההייטק, ביניהן בחברות קומברס ומג’יק הנסחרות בבורסה האמריקאית. במהלך השנים ביצע מספר לא מבוטל של השקעות מגוונות ומוצלחות בנדל"ן אמריקאי ואירופאי. בין השאר טבע ומקדם את המונח נדל"ת – השקעות נדל"ן ללא התעסקות. מעבר לבחינת ההשקעות של Handsoff, טוביה מלווה ומדריך מתכננים פיננסים ויועצי השקעות בתחום ההשקעות האלטרנטיביות .

סתיו קגן1

סתיו קגן, תיפעול ושווק

סתיו אחראית על התפעול המדוקדק של המערך האנושי ב"Virtual Call Center"  שלנו, תשתיות התוכנה של החברה ומערכת השווק על כל גווניה. אין משהו שהיא לא יכולה לפתור – בדייקנות וסובלנות אין סופית. סתיו, בוגרת מגמת קולנוע וצלמת חובבת, לוקחת את השווק שלנו למקומות יצירתיים. השכל, החיוך והקול הנעים "מפשירים" כל סיטואציה שבה היא מטפלת. לסתיו נסיון קודם בשווק בפייסבוק בצילום ובימוי סירטונים, ובתימלול מדוייק. 

שושי

שוש גילאור, קשרי לקוחות

שושי מתאמת קשרי הלקוחות שלנו, משלב שיחת ההיכרות הראשונית, מילוי הטפסים השונים, ובמהלך כל חיי ההשקעה של הלקוח וקשריו עימנו.שושי מתעדת במערכת קשרי הלקוחות כל פניה, מתאמת פגישות, ובגדול מסייעת ללקוחותינו וליועצי הנדל"ן שלנו בכל דבר וענין.

ניר שביב

ניר שביב, עו"ד, יועץ משפטי

ניר משמש היועץ המשפטי של העסק ומלווה את המייסד כבר מספר שנים. לניר נסיון בייעוץ וליווי משפטי לעשרות קבוצות השקעה בנדל״ן בארה״ב, ישראל ואירופה – לווי מטעם המשקיעים והיזמים, איגוד קבוצות ההשקעה, ניהול קרנות ומיזמי השקעה בנכסי נדל"ן. עו״ד ניר שביב פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בתחומי משפט שונים, לרבות כתיבת מחקר בנושא ״סוגיות רישום בפרויקטים של תמ״א 38״

שמואל דה סבן

שמואל דה סבן, רו"ח, מיסוי ופיננסים

משרד דה סבן מלווה את טוביה ואת חברת האם – נטמי וונצ'רס בע"מ, מיום היווסדה ומספק שירותי חשבונאות, תיכנון מיסוי וניהול פיננסי לפעילות הקבוצה. פירמת דה-סבן חשבונאות ופיננסים הוקמה ע"י רואה החשבון שמואל דה-סבן, רואה חשבון מוסמך וחבר לשכת רואי החשבון בישראל, בעל ותק של למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום הפיננסי (שימש בתפקידי ניהול כספים וחשבות) בחברות פרטיות וציבוריות, ובמיקוד בהבראת ושיקום חברות. בשנים האחרונות ליווה עשרות משקיעי נדל"ן בחו"ל והמשרד בקיא בהליכי הדיווח הנדרשים בארץ ובחו"ל.

אנחנו עושים הכל כדי לתת לך

שקט נפשי

info@handsoff.co.il
053-470-0951

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?