הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

הצוות שלנו

הצוות

" אתה לא בונה עסק, אלא בונה אנשים. האנשים, כצוות, הם העסק "

כפי שהאסטרטגיה, הערכים והתכניות שלנו דורשים, כל חברי הצוות והשותפים ב”אקו סיסטם” האחיד שלנו, תורמים לנהול ולרווחת קהילת המשקיעים והשותפים שלנו. אנחנו דוגלים ב עקרון ה WIN/WIN ומנחילים אותו לכל שותפינו ולספקי השרותים שלנו כמו גם למשקיעים. אנחנו משפחה גדולה אחת שבה בני המשפחה דואגים זה לזה.

טוביה מרמלי

טוביה מרמרלי, יועץ נדל"ן, מייסד

משקיע נדל”ן, איש הייטק וותיק, המייסד של RECHECK – המרכז לבחינת וליווי השקעות נדל"ן ומפתח שיטת נדלנומטר, שותף בקבוצת realty360, יזם ובעלים של נטמי ונצ’רס להשקעות ויוזמות בתחום ההייטק והנדל"ן. הקים ושימש כיושב ראש ארגון ההייטק הישראלי, והחזיק בעמדות בכירות בעולם ההייטק, ביניהן בחברות קומברס ומג’יק הנסחרות בבורסה האמריקאית. במהלך השנים ביצע מספר לא מבוטל של השקעות מגוונות ומוצלחות בנדל"ן אמריקאי ואירופאי. בין השאר טבע ומקדם את המונח נדל"ת – השקעות נדל"ן ללא התעסקות. .

מוטי אביב לאתר

מוטי אביב, יועץ נדל"ן, סמנכ"ל

מוטי הגיע אלינו לנהל את תחום הלקוחות הישירים לאחר 15 שנות נסיון בתחום ייזום ושווק מגוון רחב של השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. לאורך השנים יצר קשרים הדוקים עם משקיעים פרטיים וגופים פיננסים ומכיר את קשת הצרכים שלהם. קשרים אלה הביאו לשותפויות ארוכות בעשרות פרוייקטים ובהיקפים של מאות מיליוני שקלים. מלאחר שבדק שיטות השקעה שונות ומודל הנדל"ת של Handsoff "תפס" אותו החליט להצטרף ולשתף פעולה עם טוביה ולהכיר את מודל ההשקעות המשולבות לקהל המשקיעים  הרחב.

אמיר לפידות

אמיר לפידות, יועץ נדל"ן

משקיע, יזם ופעיל בשווקי הנדל"ן באירופה וארה"ב במסגרות שונות החל משנת 2005. שימש כמרצה בתחומי הכלכלה והחשבונאות באוניברסיטה העברית. התמחה ועבד במשרד האוצר וברשות לניירות ערך. בוגר כלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. אמיר משתף פעולה עם טוביה בפרויקטים שונים כבר מספר שנים ובמיוחד בפרויקטים בתחום בתי האבות ומימון יזמים. 

רן מרמרלי

רן מרמרלי, מנהל לקוחות

רן מלווה ומייצג את אינטרס הלקוח מול גורמי ההשקעה בחו"ל ובארץ, החל משלב ההיכרות הראשוני דרך המהלכים לקראת ובמהלך ההשקעה ולאחר מכן. היכרותו המעמיקה עם מערכת קשרי הלקוחות שלנו, מאפשרת לחברה להיות בקשר מתמיד ומתועד לגבי כל עיסקה המתבצעת דרכנו. רן הוא בנו וממשיך דרכו של המייסד ואיש של אנשים.

אנסטסיה

אנה (אנסטסיה) צבוטיוק, קשרי לקוחות

אנה (אנסטסיה) מתאמת קשרי הלקוחות שלנו, משלב שיחת ההיכרות הראשונית, מילוי הטפסים השונים, ובמהלך כל חיי ההשקעה של הלקוח וקשריו עימנו.אנה מתעדת במערכת קשרי הלקוחות כל פניה, מתאמת פגישות, ובגדול מסייעת ללקוחותינו וליועצי הנדל"ן שלנו בכל דבר וענין.

שושי

שוש גילאור , קשרי לקוחות

שושי מתאמת קשרי הלקוחות שלנו, משלב שיחת ההיכרות הראשונית, מילוי הטפסים השונים, ובמהלך כל חיי ההשקעה של הלקוח וקשריו עימנו.שושי מתעדת במערכת קשרי הלקוחות כל פניה, מתאמת פגישות, ובגדול מסייעת ללקוחותינו וליועצי הנדל"ן שלנו בכל דבר וענין.

ניר שביב

ניר שביב, עו"ד, יועץ משפטי

ניר משמש היועץ המשפטי של העסק ומלווה את המייסד כבר מספר שנים. לניר נסיון בייעוץ וליווי משפטי לעשרות קבוצות השקעה בנדל״ן בארה״ב, ישראל ואירופה – לווי מטעם המשקיעים והיזמים, איגוד קבוצות ההשקעה, ניהול קרנות ומיזמי השקעה בנכסי נדל"ן. עו״ד ניר שביב פרסם עשרות מאמרים מקצועיים בתחומי משפט שונים, לרבות כתיבת מחקר בנושא ״סוגיות רישום בפרויקטים של תמ״א 38״

שמואל דה סבן

שמואל דה סבן, רו"ח, מיסוי ופיננסים

משרד דה סבן מלווה את טוביה ואת חברת האם – נטמי וונצ'רס בע"מ, מיום היווסדה ומספק שירותי חשבונאות, תיכנון מיסוי וניהול פיננסי לפעילות הקבוצה. פירמת דה-סבן חשבונאות ופיננסים הוקמה ע"י רואה החשבון שמואל דה-סבן, רואה חשבון מוסמך וחבר לשכת רואי החשבון בישראל, בעל ותק של למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום הפיננסי (שימש בתפקידי ניהול כספים וחשבות) בחברות פרטיות וציבוריות, ובמיקוד בהבראת ושיקום חברות. בשנים האחרונות ליווה עשרות משקיעי נדל"ן בחו"ל והמשרד בקיא בהליכי הדיווח הנדרשים בארץ ובחו"ל.

אנחנו עושים הכל כדי לתת לך

שקט נפשי

info@handsoff.co.il
03-560-40-60

רוצה שנציג יחזור אליך? השאר פרטים

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

התחל צ'ט
צריכים עזרה?
ברוכים הבאים לHands off - השקעות אלטרנטיביות,
איך נוכל לעזור?
Powered by