הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

בואו לעבוד איתנו

שיתופי פעולה

97% מלקוחותינו שבעי רצון. מרביתם הגיעו משיתופי פעולה.

אתה רוצה לקוח שמרוצה מההשקעות שהמלצת לו. אתה רוצה לישון בשקט ושהכל יתקתק. ואתה רוצה להרוויח. גם אנחנו. אנחנו אוהבים שיתופי פעולה. הם מאפשרים לנו לגדול ביחד איתך. win / win אמיתי.

שיתופי פעולה | בואו לעבוד איתנו

מתכננים פיננסים ויועצי השקעות

אנו משתפים פעולה בשלוש שנים האחרונות עם מספר קטן של משרדים מובילים להשקעות ותכנון פיננסי מהמובילים בישראל.

טוביה מרמרלי, מייסד החברה, הינו מרצה מבוקש בתחום הנדל”ן והופיע בכנסים של ארגון המתכננים הפיננסים מספר פעמים במסגרת קבוצת realty360 שהקים, והוא מכיר את ההתנהלות, המוטיבציות והצרכים של היועצים. בהתאם לכך פותחה תוכנית מיוחדת שעכשיו פתוחה לכלל היועצים ואתה מוזמן לקחת בה חלק לטובת לקוחותיך ולטובת העסק שלך.

משתתפים בתכנית חווים גידול משמעותי בהיקף ההשקעות האלטרנטיביות תוך תקופה קצרה עם ליווי צמוד שלנו.

במסגרת התכנית – סדנה מיוחדת להכשרת היועץ, כדי לאפשר לו להשלים ולגוון את סל המוצרים האלטרנטיביים בהשקעות נדל”ן ונדל”ת, ותכנית ברורה ואטרקטיבית להגדלת היקף ההשקעות.

משווקים פנסיונים וסוכני ביטוח

עם התכווצות ההכנסות במישור הפנסיוני עקב הרגולציות החדשות, נותרו היועצים והמשווקים הפנסיונים מחד בעמדת השפעה על השקעות הלקוח ומאידך ללא מוטיבציה רצינית להמשיך לטפל בתחום. 

הכוונת הלקוחות לגוון את סל הפנסיה שלו בהשקעות אלטרנטיביות היא כורח המציאות היום. זה פועל באופן הדדי הן על שיפור מעמד היועץ בעיני הלקוח, ועל, תכל’ס, מצב הפנסיה שלו…… 

היא תגדל באפן משמעותי, ויחד איתה גדלה המוטיבציה של היועץ הפנסיוני. בנינו תכנית מיוחדת להגדלת הפנסיה באמצעות השקעות נדל”ת, ואנו מזמינים אתכם להשתתף .

רואי חשבון ועורכי דין

משרדי ראית חשבון ועורכי דין נמצאים תמיד ובאופן מסורתי בעמדת השפעה רצינית על לקוחותיהם.
חלקם, זיהו זאת כבר מזמן והמליצו על השקעות ללקוחותיהם, וכמובן צברו פרסטיז’ה והכנסות על הדרך.
זיהינו את התופעה, ולאחר שיתוף פעולה עם מספר משרדים החלטנו להפוך את הנושא לתכנית מיוחדת. בתכנית, אנו מכשירים אותך בסדנה קצרה, בתחום ההשקעות האלטרנטיביות בנדל”ת שלקוחותיך כה חפצים בהן.
לאחר התכנית אנו מלווים אותך ואת לקוחותיך בהשקעות מצויינות כך שגם לקוחותיך וגם אתם יוצאים נישכרים.
התכנית הינה אישית וסולידית עם ליווי ארוך טווח שיכניס אותך לעולם ההשקעות היוקרתי בצורה חלקה. אל תהסס, נעזור לך לעבור למגרש של הגדולים.

פמילי אופיס וקבוצות משקיעים 

אנו משתפים פעולה כבר מספר שנים עם פמילי אופיס של לקוחותינו הבכירים, ועם קבוצות השקעה שהתארגנו בעצמן (ביניהן ועד עובדים גדול).
בעולם של היום, השקעות אלטרנטיביות בנדל”ן הן מחויבות המציאות. בהכירנו את הצרכים והמוטיבציות תפרנו תכנית מיוחדת לגופים כאלה ואנחנו מזמינים אתכם לקחת בה חלק באפן מידי.
התכנית מועברת ע”י מייסד העסק, והמנהל של מרכז RECHECK לבחינת וליווי השקעות נדל”ן, ומומלצת ע”י גורמים שונים, להעלאת רמת ואמינות ההשקעות האלטרנטיביות תוך גידור הסיכונים למשקיע. דברו איתנו, ונתפור תכנית המתאימה לכם באפן אישי .

אנחנו עושים הכל כדי לתת לך

שקט נפשי

office@handsoff.co.il
053-470-0951

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?