הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

דף הבית / מאמרים / השקעות נדל”ן בצל הקורונה – האם כדאי להשקיע כעת בנדל”ן?
a

השקעות נדל”ן בצל הקורונה – האם כדאי להשקיע כעת בנדל”ן?

השקעות נדל"ן בצל הקורונה

תחום ההשקעות הינו דבר רגיש ולרוב אינו צפוי, כך שבזמנים בלתי צפויים והפכפכים כמו משבר הקורונה הנוכחי בו ישראל וכל העולם מצוי בו – עולה החשש בנוגע לעניין הכדאיות של השקעות נדל”ן. כיוון שמדובר על נגיף שעובר מאדם לאדם בצורה ויראלית, קשה לדעת בוודאות מתי משבר זה יחלוף וכולם יחזרו לשגרת חייהם.

מי שלא מתכונן לשבת לא יאכל בשבת

בהשקעות כמו בכל דבר, צריך להתכונן למשברים. תיק ההשקעות צריך להכיל בדרך כלל גם השקעות יזמיות (שבדרך כלל נפגעות במשברים – כמו במשבר הקורונה הנוכחי) וגם השקעות מניבות – שנפגעות פחות. זה מאד תלוי באופיו של המשקיע.

והצורה נכונה להשקעה בנדל”ן היא באמצעות השקעות משולבות שהופכות להיות מרכיב חשוב ביותר מסל ההשקעות.

כדאי לדעת כי גם בזמנים מורכבים בהם הנושא הכלכלי בשפל, ניתן לבצע השקעות נדל”ן בצורה מניבה ובטוחה ללא חשש מחוסר רווחיות ו\או אחוז תשואה נמוך במיוחד. הסוד לכך הוא הוא בהשקעות משולבות. לא כל חברת השקעות מתרכזת בתחום המיוחד הזה של השקעות משולבות הטובות גם בעיתות משבר וחייבות להיות בסל ההשקעות של כל משקיע.

עובדה – במשבר הקורונה – כשרבים המשקיעים החוששים לגורל השקעתם – אלה שהשקיעו ו/או משקיעים בשיטת ההשקעות המשולבות – רגועים יותר וממשיכים לקבל תשואה באופן שוטף.

כך תוכלו להשקיע בנדל”ן בצורה בטוחה ויציבה

הדרך להשקיע בנדל”ן בצורה בטוחה היא על ידי רכישת נכס בצורה משולבת – מצד אחד לקבל בעלות על הנכס, אך מצד שני לחסוך את כל העניינים התפעוליים של הנכס הכוללים גם מציאת שוכרים. ניתן לבצע זאת באמצעות השקעה בכמה אפיקים שונים:

השקעה בדיור מוגן

אוכלוסיית העולם הולכת ומזדקנת משנה לשנה, וכתוצאה משיפור והתקדמות באמצעים רפואיים מספר הקשישים הולך ועולה – וכך גם עולה הביקוש ליחידות דיור בבתי אבות איכותיים. בתי האבות מעניקים פתרון רפואי וחברתי לקשישים שהגיעו לגילאי הזהב וזקוקים לליווי ותמיכה מסביב לשעון, או אפילו רק לחיי חברה עשירים ופעילים עם קשישים אחרים בני גילם.

על ידי רכישה של יחידת דיור בבית אבות, ניתן להשכיר אותה למפעיל של בית האבות הזקוק לאכלוס היחידה כדי למנף את העסק שלו המציע דיור מוגן לקשישים. כיוון שמדובר על יחידה אחת מתוך מערך שלם של בית אבות פעיל, האחראי על תחזוקה וניהול של הנכס בפועל הינו המפעיל של בית האבות. בדרך הזו נחסך ממך המשקיע התעסקות בהשכרה וטיפול בנכס, בזמן שהתשלום החודשי בגין השכירות מגיע באופן שוטף ממפעיל המקום.

יתירה מכך, יהיה בידך חוזה לרכישת הנכס ע”י המפעיל מהיום הראשון. גם תנובה שוטפת גם מכירת הנכס במועדים ידועים מראש – עם אפסייד, וגם בטחון מקסימלי (רישום בטאבו). כדאי, לא?

השקעות אלטרנטיביות עם HANDSOFF

אנו מאמינים כי הדבר המהותי בהשקעות נדל”ן הוא התשואה הבטוחה והיציבה שניתן לקבל, ולא שולי רווח גבוהים שאיתם גם עולה מרכיב הסיכון שעלול לגרום למפח נפש או אפילו טלטלה כלכלית. כדי שתוכלו להשקיע בראש שקט גם במצב הנוכחי של משבר הקורונה, מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן באתר או באמצעות הטלפון.

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? רוצה לצאת לסיור משקיעים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

איך לנהל את הנכס מרחוק?

איך לנהל את הנכס מרחוק? חברת ניהול מקומית ראשית זה לא כל כך רחוק. אפשר לנהל את זה מהארץ ואכן רבים עושים זאת וחוסכים. אבל

תושבות קבועה בקפריסין, איך?

תושבות קבועה בקפריסין, איך? רבים מחפשים דרכון זר או תושבות זרה, למקרה הצורך או בשל עניני מיסוי.ממשלת קפריסין מעוניינת למשוך זרים לתושבות בתחומה והפעילה את

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין רקע על קפריסין קפריסין היא אי שטוף שמש הנמצא במיקום מצויין בתווך בין אירופה, אסיה ואפריקה. במהלך ההיסטוריה האימפריות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?