הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

דף הבית / מאמרים / יועץ השקעות נדלן מומלץ
a

יועץ השקעות נדלן מומלץ

יועץ השקעות נדלן מומלץ

כאשר רוצים להשקיע בנדלן מתווספות לכך שאלות רבות כמו היכן כדאי להשקיע, האם להשקיע בארץ או בחו”ל, האם לרכוש דירה אחת יקרה יחסית או מספר דירות זולות, האם לרכוש נכס למגורים או נכס תעשייתי ועוד רבות. ברבים מהמקרים המשקיע קיבל הצעת השקעה שנראית אטרקטיבית לכאורה אך אין לו את הכלים הנכונים לבחינתה בעיניים של יועץ נדל”ן מנוסה. על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר שתיקח בחשבון את כל השיקולים יש להיעזר ביועץ השקעות נדלן מומלץ. 

 

יועץ השקעות נדלן מומלץ- מה התפקיד כולל?

יועץ השקעות נדלן הוא אדם שמעניק ייעוץ אובייקטיבי ונטול פניות. אל תטעו לחשוב שמדובר במתווך או באדם שמחזיק מלאי דירות רחב. יועץ השקעות נדלן פועל במטרה לסייע למשקיעים להחליט אילו השקעות נדלן כדאי לבצע בהתאם לגורמים השונים כמו תקציב, מיקום, מצב הנכס, מה הסיכונים ומה הסיכויים בהשקעה ועוד כלומר, יועץ השקעות נדלן יעזור לכם למצוא עסקאות טובות ויציל אתכם מבחירה בהשקעות מסוכנות, על בסיס ידע מעמיק.

יועץ השקעות נדלן מומלץ יסייע למשקיע לבנות תכנית כלכלית ועסקית הכוללת פעולות מומלצות. יועץ ההשקעות יידע להעריך את ההכנסות השונות הצפויות מההשקעה הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.  

 

יועץ השקעות נדלן מומלץ- סוגי השקעות

קיימים סוגים רבים של השקעות נדל”ן. נתרכז כאן בשלושה סוגים מרכזיים של השקעות נדלן שניתן לבצע- 

 • השקעת נדלן מניבה- השקעה מניבה היא השקעה שמניבה שני סוגי תשואות. האחת תהיה הכנסה כספית מידי חודש על ידי שכר דירה והשנייה תהיה הכנסה כתוצאה מעליית ערך הנכס שתבוא לידי ביטוי במכירת הנכס. כלומר השקעה מניבה תניב לכם רווחים מידי חודש ללא קשר לעליית ערכו של הנכס. מדובר בהשקעה בסיסית, סולידית ובטוחה יחסית. 
 • השקעת נדלן משביחה- השקעה משביחה היא השקעה בה יש צפי להשבחת ערכו של הנכס. בהשקעה משביחה יהיה צורך בביצוע פרוצדורות שונות על מנת להשביח את הנכס. על ידי השבחת הנכס נוכל למקסם את הרווח בעת המכירה. בהשקעה משביחה אין וודאות לגבי תשואה ובמקרים רבים יהיה מדובר בתשואה נמוכה יחסית אם בכלל במהלך ההשקעה. 
 • השקעת נדלן יזמית- השקעה יזמית היא השקעה שלא מניבה תשואות כלל במהלך ההשקעה אך היא צפויה להניב רווחים גבוהים בעתיד. השקעה יזמית היא השקעה הכוללת סיכונים רבים ומצריכה הון עצמי גדול יחסית. דוגמא להשקעה כזו היא השקעה בפרויקט תמ”א. במהלך הבנייה היזם לא יניב רווחים כלל, אך לאחר הבנייה היזם ימכור נכסים בבניין שבנה ויוכל להניב רווחים גבוהים במיוחד. 

קראו עוד: איפה להשקיע בנדל”ן?

יועץ השקעות נדלן מומלץ- כיצד נבחר?

ריכזנו לכם מספר טיפים לבחירת יועץ השקעות נדלן מומלץ- 

 • רישיון- דעו לכם – אין רישיון לעיסוק ולייעוץ בנדל”ן. אז אל תחפשו כזה . מה שחשוב הוא הניסיון של יועץ השקעות נדל”ן והרקורד שלו.
 • ניסיון- הטיפ החשוב ביותר בנוגע לבחירת יועץ השקעות נדלן מומלץ הוא הניסיון שלו בכל הקשור לייעוץ. בררו כמה זמן הוא עוסק בתחום, האם סיפק ייעוץ במסגרת גופים גדולים (בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח וכדומה), היכן ביצע את ההתמחות ועוד. 
 • יועץ אובייקטיבי- חשוב לוודא כי יועץ ההשקעות הנדל”ן הוא יועץ אובייקטיבי בלי זיקה ישירה או עקיפה לגופים וכלים פיננסיים שונים. בררו כי היועץ לא מקבל עמלת שיווק עבור פרסום מוצר מסוים. 
 • הקשרים – ככל שהיועץ עוסק בבחינת השקעות יותר זמן – הוא יותר מקושר עם גורמי מפתח בענף, ומכיר עיסקאות השקעה רבות. לעיתים רבות זהו המפתח להצלחה. כי מה שיועץ מקושר יודע על סביבת העיסקה יכול להיות שונה מאד ממה שאדם רגיל יודע על העיסקה. היועץ המקושר יודע את מרבית הסיפורים בשוק, מכיר את הנוכלים וימנע ממך מפח נפש.
 • זמינות- מה הזמינות של יועץ ההשקעות? ההמלצה שלנו היא לבחור ביועץ עם זמינות גבוהה. במצבים שתרצו להתייעץ ולשאול בנוגע להשקעות פוטנציאליות אתם רוצים יועץ השקעות נדלן שיענה לטלפון ויעניק ייעוץ מקיף. 
 • מחיר- עוד אלמנט שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור יועץ השקעות נדלן מומלץ הוא המחיר. כל יועץ השקעות גובה מחיר שונה עבור שירותיו. אלה יכולים להיות הבדלים משמעותיים שיבואו לידי ביטוי בסכומים גבוהים במיוחד. לכן, יש לוודא כי התשלום ליועץ ההשקעות מתאים לכם ולהבין האם יש הצדקה למחירים. 
 • היקף לקוחות- בררו מה היקף הלקוחות של יועץ ההשקעות ולכמה לקוחות כבר עזר. תוכלו אף לבקש מספרי טלפון של כמה לקוחות על מנת לדבר איתם ולקבל המלצות אישיות. 
 • מקצועיות- חשוב מאוד לבחור ביועץ השקעות נדלן מקצועי. ההמלצה שלנו היא להגיע לפגישה הראשונה עם יועץ ההשקעות מוכנים לשאלות. הציגו את תיק ההשקעות שלכם, הסבירו שאיפות ויעדים, העדפות סיכון וטווחי השקעה. כאשר מדובר ביועץ השקעות נדלן מומלץ, רציני ומקצועי הוא יוכל כבר בפגישה הראשונה לייעץ לכם על כיוונים מתאימים. 
 • כלים וייחוד – לא כל היועצים אותו דבר. ניתן למנות על פחות מכף יד אחת את אלה שיש להם את הכלים והנסיון. ולא פלא שהם מאד עסוקים. והם כמובן עושים גם עיסקאות משלהם. יש כאלה שפיתחו כלים מיוחדים לבחינת השקעות נדל”ן  (כמו בחינת “נדלנומטר” ) ומסדי נתונים הכוללים את מרבית השקעות הנדל”ן המוצעות למשקיעים בארץ. זה מי שאתה מחפש. לא רק מי שמצהיר שהוא יועץ נדל”ן.

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? רוצה לצאת לסיור משקיעים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

איך לנהל את הנכס מרחוק?

איך לנהל את הנכס מרחוק? חברת ניהול מקומית ראשית זה לא כל כך רחוק. אפשר לנהל את זה מהארץ ואכן רבים עושים זאת וחוסכים. אבל

תושבות קבועה בקפריסין, איך?

תושבות קבועה בקפריסין, איך? רבים מחפשים דרכון זר או תושבות זרה, למקרה הצורך או בשל עניני מיסוי.ממשלת קפריסין מעוניינת למשוך זרים לתושבות בתחומה והפעילה את

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין רקע על קפריסין קפריסין היא אי שטוף שמש הנמצא במיקום מצויין בתווך בין אירופה, אסיה ואפריקה. במהלך ההיסטוריה האימפריות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?