הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

דף הבית / מאמרים / האם יש כזה דבר השקעה בטוחה?
a

האם יש כזה דבר השקעה בטוחה?

השקעה בהלוואות

אולי הדבר שקשה לכם יותר מכל בתור משקיעי נדל”ן, הוא חוסר הוודאות: האם ההשקעה אכן תוכתר כהשקעה מניבה, האם עליית הערך אכן תתממש ועד כמה תהיו שבעי רצון מהתהליך בכללותו.

כל משקיע, ללא יוצא מן הכלל, היה שמח לפצח את נוסחת ההשקעות הבטוחות. מהי השקעה בטוחה? השקעה שתעמוד בציפיות שלכם. אז נכון, אין באמת נוסחה מדוייקת שהיצמדות אליה תבטיח לכם הצלחה ודאית, אך בהחלט שישנה דרך שכל עוד תלכו בה, ישנו סיכוי גדול יותר להצליח.

לפניכם, כל מה שחשוב להבטיח עם היציאה לדרך ולאורך הדרך:

הגדרת תקציב ברור להשקעה

כל משקיע מגיע עם הון עצמי אחר לטובת ההשקעה שלו. חשוב שגם אתם תגדירו מראש כמה אתם רוצים להשקיע. הגדרת תקציב להשקעה חיונית מכמה סיבות:

  • גודל ההשקעה שלכם הוא גם גודל הסיכון שאתם לוקחים
  • היצמדות לתקציב בהכרח תימנע חריגות או “חורים בכיסים”
  • התקציב ממקד אתכם באשר לנכסים רלוונטים

מה חשוב לדעת באשר לתקציב ההשקעה? התאימו את התקציב שלכם ביחס ליעד ולסוג הנכס בהם אתם רוצים להשקיע. אם בישראל לדוגמא נדרשים כמה מיליונים לטובת השקעה מניבה, בארצות הברית או באנגליה תוכלו ליהנות מהשקעה במאות אלפים בלבד.

הגדירו בפני עצמכם מהי “הצלחה”

כמשקיעים, אתם רוצים להכתיר בסופו של דבר את השקעת הנדל”ן שלכם כהצלחה. הבעיה העיקרית היא שלא המון משקיעים טורחים להגדיר מטרות ברורות ולפשט מהי הצלחה. תוכלו לאמוד את מידת ההצלחה רק לאחר שתגדירו את מטרת ההשקעה שלכם, לדוגמא:

  • עליית ערך ספציפית. לדוגמא: כ-25%
  • מכירת הנכס כשלוש שנים מתחילת ההשקעה
  • מכירת דירה חדשה בסיום פרוייקט הבניה
  • תשואה של כ-12% בשנה ועוד…

נסו להבין עם עצמכם למה אתם מצפים, והאם ההשקעה הרלוונטית אכן יכולה לעמוד בציפיות שלכם. כך, תוכלו להבין גם אתם האם אתם צועדים אל עבר השקעה בטוחה, או שאולי היעדים שלכם אינם הגיוניים לסוג ההשקעה. 

הרווח? שלכם. הדרך? משותפת.

חשוב מאד שאת ההשקעה שלכם ילווה צוות מקצועי ומנוסה בהשקעות נדל”ן. חשוב שלכל שאלה שאתם שואלים, גם תהיה תשובה בצד השני. אם לוקחים לדוגמא את הרעיון של השקעות בחו”ל, ליווי של חברה ישראלית חיוני לכם! משמעותו של ליווי מקצועי הוא הסבר מקיף אודות סוג ההשקעה, פרזנטציה של מספרים – בעבר, בהווה ובעיקר בעתיד, צפי להצלחה, התשואה הצפויה, המיסים הנדרשים וכיוצא בזה. 

השקעה התואמת את הצרכים שלכם

השקעת נדל”ן בטוחה, צריכה להיות השקעה שמתאימה את עצמה אליכם, ולא להיפך. במילים אחרות? ההשקעה צריכה להתאים לצרכים שלכם, לתקציב שלכם ולציפיות שלכם. גם כאן, ליווי של חברה מקצועית שתהיה קשובה לבקשות שלכם, הכרחי.

תפקיד החברה המלווה בין היתר הוא להציע לכם נכסים שונים, תוך הצגת החוזקות של כל נתיב השקעה, תקדימי הצלחה ותחזיות. שימו לב כי חברה אמינה, תדע לשקף בפניכם מתי השקעה מסוימת לא תהיה רלוונטית או נכונה לכם. 

השקעה בטוחה מבוססת על אסטרטגיה ברורה

לא יוצאים לדרך עם השקעה מבלי שמבוססת אסטרטגיה מדוייקת! בכדי שההשקעה שלכם תהיה הכי בטוחה שרק אפשר, יש לקחת בחשבון את יתרונות ההשקעה, החסרונות שלה, הסיכונים האפשריים ויצירת בסיס חזק לנחיתה רכה – לכל מקרה שלא יהיה. 

האם תלך לקבלן שרק אתמול עשה את צעדיו הראשונים או שאתה מעדיף ניסיון ?

עם Handsoff השקעות אלטרנטיביות אתם בידיים מנוסות מאד. מנהלי החברה משקיעים בעצמם ובוחרים השקעות שעברו מבחנים שונים. מייסד החברה פיתח את בחינת ה”נדלנומטר” בה משתמשים משקיעים כבדים ומוסדות בכירים במשק. אתם יכולים להיות שקטים כי נקבעת תכנית אסטרטגית ברורה ויסודית לטובת ההשקעה שלכם!

סימני השאלה הופכים לסימני קריאה, כאשר המטרה היא לצמצם כמה שיותר את האזורים האפורים. אנו מבססים את תכנית ההשקעה בהתאם לדו”חות ותחזיות, מספרים המגיעים אלינו בזמן אמת וקשרים עם גורמים רלוונטים.

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? רוצה לצאת לסיור משקיעים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

איך לנהל את הנכס מרחוק?

איך לנהל את הנכס מרחוק? חברת ניהול מקומית ראשית זה לא כל כך רחוק. אפשר לנהל את זה מהארץ ואכן רבים עושים זאת וחוסכים. אבל

תושבות קבועה בקפריסין, איך?

תושבות קבועה בקפריסין, איך? רבים מחפשים דרכון זר או תושבות זרה, למקרה הצורך או בשל עניני מיסוי.ממשלת קפריסין מעוניינת למשוך זרים לתושבות בתחומה והפעילה את

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין רקע על קפריסין קפריסין היא אי שטוף שמש הנמצא במיקום מצויין בתווך בין אירופה, אסיה ואפריקה. במהלך ההיסטוריה האימפריות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?