הפרדה בין דסקטופ לטבלט

הפרדה בין טבלט למובייל

דף הבית / מאמרים / השקעות החל ממאה אלף ₪
a

השקעות החל ממאה אלף ₪

השקעות החל ממאה אלף ₪

לאחר כמה שנים בהם הצלחתם לחסוך מעל מאה אלף ₪, אתם מחליטים לבצע השקעה חכמה ומניבה שתצליח להכפיל עבורכם את הרווחים. אבל השאלה הגדולה היא במה משקיעים? כשהכסף נמצא בתוכנית חיסכון כזו או אחרת בבנק, העמלות הן אפסיות וכלל לא משתלמות ולכן ההעדפה היא לרוב להשקיע בנדל”ן.

השקעות בנדל”ן הפכו להיות טרנד בשנים האחרונות, אך תמונת המצב של היום מראה כי יש חיסרון בכך – כיוון שמחירי הנדל”ן עלו בחדות, כך גם הרווחיות יורדת עבור המשקיעים והם נשארים עם אחוזי רווח נמוכים ואחוזי סיכון גבוהים. אז מה עושים ומהו הפתרון המתאים להשקעה טובה? התשובה לכך כוללת שתי מילים – השקעות משולבות.

הכירו את ההשקעות המשולבות

בעולם אידאלי ואופטימי כל אחד רוצה לשים את מיטב כספו בהשקעה טובה שתיתן לו רווח וגם שקט נפשי, ובנוסף לכך שההשקעה תהיה עם מינימום התעסקות ו”כאבי ראש” בפן התפעולי. כשאדם פרטי רוכש נכס כזה או אחר ומשכיר אותו לאנשים אחרים, מאותו רגע הוא האחראי הבלעדי על הנכס ועליו לטפל בכל עניין ובעיה שצצה כמו תיקון צנרת, החלפת דוד או כל דבר אחר שמחייב את בעל הנכס לטפל בו לרווחת השוכרים.

בשונה מהשקעת נדל”ן סטנדרטית בה משקיע רוכש נכס יחידני שיהיה בבעלותו, או השקעה קבוצתית בה המשקיע מקבל מניות או זכויות על הנכס, ההשקעה המשולבת כשמה כן היא – משלבת בין השקעה פרטית להשקעה קבוצתית ומאפשרת ליהנות מכל היתרונות שיש בהשקעות אלו, גם בעלות חוזית על נכס מניב וגם וודאות כי המפעיל של הנכס יעשה כל שביכולתו כדי למנף את ההצלחה של המקום.

אז איזה נכסי נדל”ן מומלצים להשקעות משולבות אלו? הנה כמה מהם:

השקעה בבתי אבות

הודות להתפתחות תחום הרפואה בשנים האחרונות, ניתן לראות כי שיעורי התמותה הולכים ויורדים בהתמדה בכל שנה שעוברת כך שבאופן טבעי הביקוש לדיור מוגן הולך ועולה בכל העולם. קשישים ובני משפחתם מעוניינים להעביר את גיל הזהב בבית אבות בחברה נעימה עם בני גילם, ולכן השקעה ביחידת דיור בבית אבות הינה השקעה חכמה ומומלצת ביותר.

תהליך ההשקעה הוא פשוט – רוכשים יחידה בבית אבות שנבנה, ומשכירים אותה למפעיל של בית האבות עם חוזה המבטיח כי הוא ירכוש חזרה את היחידה במהלך 20 שנה בנקודות יציאה ידועות מראש. זוהי דרך אידיאלית להרוויח את דמי השכירות ללא התעסקות בצד התפעולי ואחזקת הנכס, כיוון שזוהי “בעייתו” של מפעיל בית האבות שמשקיע את מרצו בהשבחת המקום כדי שיצליח לאכלס כמה שיותר יחידות דיור שנמצאות ברשותו בבית האבות.

השקעות החל ממאה אלף ₪

השקעה בחניות

חניה הפכה להיות דבר מבוקש בכל עיר בארץ וגם בעולם. העלייה בכלי הרכב שנמצאים על הכביש מוכיחה את מצוקת החניה שקיימת בכל מקום, ולכן בעלות חוזית על חניה במיקום מרכזי היא אחת מההשקעות הטובות שיש.

בדומה להשקעה ביחידת דיור בבית אבות, גם השקעה כזו נעשית באמצעות חוזה בין המשקיע לבין המפעיל של החניון המעוניין לאכלס את החניה באופן שוטף ובנוסף גם לדאוג לאחזקה שלה. גם כאן תקבלו שכירות והתחייבות חוזית לרכישת החניה ממך בחזרה בנקודות יציאה ידועות מראש.

השקעה בהלוואות

ידוע שהבנקים מרוויחים מהלוואות. ובכן גם אתם יכולים לתת הלוואות ולהרוויח עליהן ריבית. להחליף את הבנק.

מכיוון שיזמי נדל”ן רבים פונים לבנק לקבלת ליווי ו/או הלוואות – ובמיוחד לאחר משבר הנדל”ן ב2008 – הבנקים מערימים קשיים על היזמים. כדי לקבל הלוואה הבנק בוחן את העיסקה מכל הצדדים וזהו תהליך ארוך ולא גמיש, ולעיתים שווה ליזם להאיץ את התהליך ולקחת הלוואה ממשקיעים פרטיים. לפעמים כנושה ראשון – ממש במקום הבנק ולעיתים כנושה שני – אחרי הבנק.

הלוואה היא השקעה משולבת אולטימטיבית. יש בה הסכם המניב ריבית, ותאריך יציאה שבה מוחזר הכסף – ובטחונות (בדרך כלל נכס. לכן קוראים להן הלוואות מגובות נדל”ן).

בדרך כלל – הבנקים הם הנושה הראשון לקבלנים והמשקיעים הפרטיים זוכים להלוות כנושה שני – עם בטוחה קצת יותר חלשה מהבנק. אם הצלחתם למצוא – הלוואה כזו ליזם, הנותנת מישכון ראשון על נכס קיים (לא בבניה) במקום הבנק, הרי שזו ההשקעה הבטוחה והטובה ביותר שתצליחו למצוא. ויש פנינים כאלה.

לסיכום, השקעות משולבות הן המפתח להשקעה איכותית שתניב עבורכם שולי רווח יציבים ובטוחים גם בימי משבר כלכלי. אם גם אתם רוצים להיות רשומים כבעלים בטאבו על נכס או להלוות ליזמי נדל”ן ולחסוך מעצמכם התעסקות ופרוצדורות תפעוליות, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כאן באתר או באמצעות הטלפון.

מעוניין/ת לשמוע פרטים נוספים? רוצה לצאת לסיור משקיעים? מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם

מאמרים נוספים:

איך לנהל את הנכס מרחוק?

איך לנהל את הנכס מרחוק? חברת ניהול מקומית ראשית זה לא כל כך רחוק. אפשר לנהל את זה מהארץ ואכן רבים עושים זאת וחוסכים. אבל

תושבות קבועה בקפריסין, איך?

תושבות קבועה בקפריסין, איך? רבים מחפשים דרכון זר או תושבות זרה, למקרה הצורך או בשל עניני מיסוי.ממשלת קפריסין מעוניינת למשוך זרים לתושבות בתחומה והפעילה את

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין

9 הסיבות מדוע כדאי להשקיע בקפריסין רקע על קפריסין קפריסין היא אי שטוף שמש הנמצא במיקום מצויין בתווך בין אירופה, אסיה ואפריקה. במהלך ההיסטוריה האימפריות

טוביה מרמלי

רוצים להשקיע אך לא יודעים מה מתאים לכם?

אנחנו נאפיין עבורכם
השקעה מדוייקת
לצרכים שלכם
בשיטת הנדלנומטר

פתח צ'ט
💬 צריכים עזרה?
היי 👋
צריכים עזרה?